Results 1 to 2 of 2

Thread: Oyun içine biraz daha canlılık katılsa daha ilgi odağı olabilir

Newbie

Oyun içine biraz daha canlılık katılsa daha ilgi odağı olabilir

Merhabalar oncelikle nasılsınız kolay gelsin. Ben oyun icin bir oneride bulunucaktim dikkate alinirsa cok berhudar olurum. Oyunda oyuncu yüzleri teknik direktor yuzu bircok oyuncu yuzu arayuzleri ve maclara biraz daha canlılık katarsanız cok daha iyi sonuclar elde edebilirsiniz. Ornegin grafik konusunda fm oyunundaki gibi istenilen sekilde izlense maclar cok iyi olur. oyunu gercekten severek oynuyorum ama birAZ daha eglenceli surukleyici ve canlılık katılırsa cok memnun kalıncağından şüpheniz olmasın. teşekkur ederim okuduğunuz icin. iyi calışmalar...

Newbie
    Sürekli yazıyoruz ama oyun ile ilgili gram ilerleme yok, sürekli parasını alalım enayilerin hesabı devam ediyorlar, aşırı oyun simülasyon hataları var bu kadar aptal, salakça bir simülasyon olmaz; söyleyin de yapalım neyi yanlış yapıyoruz oyuncular formda moral zirvede antrenman var taktik iyi rakiplerden kadro kalitem üstün ama takım hala yenemiyor tek kale oynayıp gol atamıyor. WC forvet var 124 116 LW RW var 20 30 metre top sürüp kaleci alıyor her maç oluyor niye şut çekmiyorlar kale önünde geri pas yapar mı takım kaleciler neden kalesini boşaltıyor önlerinde defans oyuncusu varken daha birsürü saçma şeyler bıktırdınız artık başlarım sizin oyununuza be, oynamayın şu lanet oyunu paranızı kaptırmayın bir kere verdik diye bari oynayalım dedik.Bu oyun 4 sene önce daha güzeldi.Tekrar söylüyorum para yatırmayın oyuna REZİL olursunuz.