Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Yeni başlangıç

Newbie

Yeni başlangıç

Merhaba,
    Oyuna başlayalı 1 hafta oldu. Yıllarca menejerlik oyunları oynamis biri olarak oyun son derece ilgimi çekti. Hemen ise koyuldum, oyunu tanımaya çalışıp uzun süreli nasıl başarılı olabilirim öğrenmeye çalıştım. Bunun icin de herseye atlamadan, siz değerli üyelerin geçmiş tecrübelerinden faydalanmak icin forumda ya da internette ne kadar bilgi varsa ulaşmaya calistim. Ancak ne yazık ki Türkçe kaynak çok çok kısıtlı. Forumdan da anladığım kadarıyla sürükleyen birkaç kişi dışında pek bi katılım Yok. Ancak benim cevaplayamadigim birçok soru işareti bulunmakta. Örneğin, antrenman konusuna kimse değinmemiş. Acaba nasıl bir strateji izlemeniz gerekir? Veya tesis geliştirmelerinde nasıl bir sıralama olmalı? Ayrıca minimum token harcayarak neler başarılabilir, oyunda hangi noktaya gelinebilir? Taktik zaten apayrı bir dünya. Gibi birçok soru mevcut.

Şimdiden yardımlarınız icin teşekkür ediyor, cevaplarınız icin sabırsızlanıyorum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by sedattt View Post
    Merhaba,
    Oyuna başlayalı 1 hafta oldu. Yıllarca menejerlik oyunları oynamis biri olarak oyun son derece ilgimi çekti. Hemen ise koyuldum, oyunu tanımaya çalışıp uzun süreli nasıl başarılı olabilirim öğrenmeye çalıştım. Bunun icin de herseye atlamadan, siz değerli üyelerin geçmiş tecrübelerinden faydalanmak icin forumda ya da internette ne kadar bilgi varsa ulaşmaya calistim. Ancak ne yazık ki Türkçe kaynak çok çok kısıtlı. Forumdan da anladığım kadarıyla sürükleyen birkaç kişi dışında pek bi katılım Yok. Ancak benim cevaplayamadigim birçok soru işareti bulunmakta. Örneğin, antrenman konusuna kimse değinmemiş. Acaba nasıl bir strateji izlemeniz gerekir? Veya tesis geliştirmelerinde nasıl bir sıralama olmalı? Ayrıca minimum token harcayarak neler başarılabilir, oyunda hangi noktaya gelinebilir? Taktik zaten apayrı bir dünya. Gibi birçok soru mevcut.

Şimdiden yardımlarınız icin teşekkür ediyor, cevaplarınız icin sabırsızlanıyorum
    Selamlar;

Antrenmanları orta ağırlıkta yapıp günlük "2X" bonuslardan yararlanıp maç esnasında karşı rakibin dizilişine ve takım gücüne bağlı olarak da bu bonuslarını kullanabilir bu şekilde başarı sağlayabilirsin.Tesislerin sırası çok önemli değil çünkü maksimuma ulaştıktan sonra bir daha tesis için herhangi bir geliştirme olmayacak. Bu arada maçlarda bonustan sonra teşvik primleri çok önemli bir konu bunu da iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Newbie
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla antrenmanda 2x bonus kullanmak günlük 20 token ile gerçekleşebiliyor. Ancak bu kadar token elde edebilme şansım yok. Bunun yerine oyuncuların kondisyonlarıni maç saatlerine göre ayarlamaya çalışıp hızlı antrenman seçeneklerinden zor olanı seçiyorum. Tabi bilemiyorum doğru veya yanlış yaptığımı =)

Newbie
    Merak ettiğim bir diğer husus ise, ne kadar arkadaşımız olursa olsun alabileceğimiz günlük hediye dinlenme, moral gibi puanlarda bir sınırlama var mi acaba?

Newbie
    Birincisi 2x bonus için token harcama.
    Antreman kısmında min. 8 oyuncu seçtiğin zaman üstte 2x Al bonus al diye bişey çıkıyo ve 30 sn lik bir reklam izleyerek 2x bonusla antreman yaptırabiliyosun.

İkincisi ne kadar arkadaşın olursa olsun her hediyeden birer adet alabiliyosun günde.

Newbie
    Peki 2X antrenman hakkım günde sadece 1 adet mi? Değilse ne kadar saat araligi ile yapabilirim? Bir diğer çözemediğim teknik husus var. Ana ekranda bulunan ve federasyon uyarılarını gösteren küçük mavi uyarılar bulunmakta. Ancak tıklayıp federasyon mesaj sayfasına girdiğimde güncel hiçbir bildirim bulamıyorum. Acaba atladığım bir detay mi var?

Newbie
    ben de oyuna 2 hafta önce başladım
    ilk hafta günlük bonus geliyordu dinlenme olsun para olsun token olsun
    ama pazartesiden beri gelmemeye başladı acaba ayarlarda bir değişiklik filan mı yaptım yoksa bu bonus belli bir süre sonra kesiliyor mu

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Quote Originally Posted by sedattt View Post
    Peki 2X antrenman hakkım günde sadece 1 adet mi? Değilse ne kadar saat araligi ile yapabilirim? Bir diğer çözemediğim teknik husus var. Ana ekranda bulunan ve federasyon uyarılarını gösteren küçük mavi uyarılar bulunmakta. Ancak tıklayıp federasyon mesaj sayfasına girdiğimde güncel hiçbir bildirim bulamıyorum. Acaba atladığım bir detay mi var?
    Değil, Sedat Bey. Günde 30 video izleme hakkınız var (bazen daha az veya daha çok olduğu durumlar olabiliyor), bunu nasıl kullanacağınız size kalmış, ister bonus için, ister fizik merkezinde bir dinlenme paketi karşılığına gelen + %15 oranında oyuncularınızı dinlendirerek, ister yine bu paket karşılıklarına gelen miktarlarda oyuncularınızın morallerini veye sakatlıklarını düzelterek (oyuncunuzun üstüne tıkladığınızda açılan genel sekmesinde), isterseniz de bu paketleri veya nakitleri kazanarak (ücretsiz token teklifleri bunlara dahil değildir). Eğer uyarı ünlem işareti ise bir federasyon üyesinin çevrimiçi olduğunu göstermekte, eğer 1 veya 2 gibi rakamlar çıkıyorsa bildirim göstermektedir. Bu bildirimler kiralık oyuncularla ilgili haberler, üyelerin ayrılmaları gibi durumlar veya federasyon turnuva maçlarının sonuçları olabilir.

Edit: Sedat Bey, 30 video sınırını belirtmek için yazmıştım, bununla birlikte 2X bonus bir gün içerisinde en fazla 3, 4 veya 5 kez veriliyor şu ana kadar gördüğüm kadarıyla.

Quote Originally Posted by emregbm View Post
    ben de oyuna 2 hafta önce başladım
    ilk hafta günlük bonus geliyordu dinlenme olsun para olsun token olsun
    ama pazartesiden beri gelmemeye başladı acaba ayarlarda bir değişiklik filan mı yaptım yoksa bu bonus belli bir süre sonra kesiliyor mu
    Emre Bey, günlük bonuslar 18 Ocak'a kadar geçerli idi. Bu tarihe kadar reklam amacıyla yapılmış, Top Eleven oyuncuları için fırsat haftası gibi bir şeydi.

İyi günler dilerim,
    Last edited by Antonio Gustavo Hernandez; 01-25-2017 at 03:45 PM.

Newbie
    Quote Originally Posted by Antonio Gustavo Hernandez View Post
    Değil, Sedat Bey. Günde 30 video izleme hakkınız var (bazen daha az veya daha çok olduğu durumlar olabiliyor), bunu nasıl kullanacağınız size kalmış, ister bonus için, ister fizik merkezinde bir dinlenme paketi karşılığına gelen + %15 oranında oyuncularınızı dinlendirerek, ister yine bu paket karşılıklarına gelen miktarlarda oyuncularınızın morallerini veye sakatlıklarını düzelterek (oyuncunuzun üstüne tıkladığınızda açılan genel sekmesinde), isterseniz de bu paketleri veya nakitleri kazanarak (ücretsiz token teklifleri bunlara dahil değildir). Eğer uyarı ünlem işareti ise bir federasyon üyesinin çevrimiçi olduğunu göstermekte, eğer 1 veya 2 gibi rakamlar çıkıyorsa bildirim göstermektedir. Bu bildirimler kiralık oyuncularla ilgili haberler, üyelerin ayrılmaları gibi durumlar veya federasyon turnuva maçlarının sonuçları olabilir.

Emre Bey, günlük bonuslar 18 Ocak'a kadar geçerli idi. Bu tarihe kadar reklam amacıyla yapılmış, Top Eleven oyuncuları için fırsat haftası gibi bir şeydi.

İyi günler dilerim,

Çok teşekkürler

Newbie
    Gayet net bir şekilde ifade etmişsiniz ellerinize sağlık teşekkür ederim.

Page 1 of 2 12 LastLast