Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree5Likes

Thread: Token: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?

Rookie

Token: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?

Token: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?-image1.png

Böyle düşünen başka var mı?

Rookie
    Token: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?-image1.pngToken: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?-image2.pngToken: Yoksa ülkeler arasi farkli muamele mi var?-image3.png

Rookie
    Verilen cevapla bölgesel farklılık apaçık kabul edilmiş.
    Ekonomik gelir düzeyi düşük ülkelerde yüksek bonus verilmesini anlarım.
    Ama Avrupa'da daha ucuza olmasını anlamak çok zor.
    Kabule dilebilir bir şey değil.
    Serbest piyasa mantığıyla meşru hale getirmek ise düpedüz kolay kaçmak.
    Ben her top eleven kullanıcısının yararlandığı olanakla eşit olmak istiyorum.
    Bu adaletsizlik hiçbir şekilde meşrulaştırılmaz.
    Utanç verici bir şey.

Rookie
    Oyun en başında adil kurulmuyor arkadaşlar.

Newbie
    Quote Originally Posted by heraklit View Post
    Verilen cevapla bölgesel farklılık apaçık kabul edilmiş.
    Ekonomik gelir düzeyi düşük ülkelerde yüksek bonus verilmesini anlarım.
    Ama Avrupa'da daha ucuza olmasını anlamak çok zor.
    Kabule dilebilir bir şey değil.
    Serbest piyasa mantığıyla meşru hale getirmek ise düpedüz kolay kaçmak.
    Ben her top eleven kullanıcısının yararlandığı olanakla eşit olmak istiyorum.
    Bu adaletsizlik hiçbir şekilde meşrulaştırılmaz.
    Utanç verici bir şey.
    Ülkeler arasında farklılık göstermesi ve Türkiyede oynayan birinin daha ucuz olan başka bir ülkeden token alamamsının tek nedeni... Burada ki satış fiyatını ve kâr marjını belirleyenin kim olduğudur.
    Dolayısıyla çok basit bir düz mantıkla örn: 500 token 100€ yada $ dersin o zaman hiç kimse sesini çıkarmaz. Ülkelerdeki kur değişkenliği oyuncularla sunucu sahiplerini karşı karşıya getirmez...
    Buada yapılan açıkça şudur... ben Top eleven'dan 500 tokeni 50₺ alıp sana 500₺ satıyorum işine gelirse gelmiyorsa git bedava da oynayabilirsin...
    Yani anlamayanlar için angara ağzıyla söliyim... Arabada 5 evde 15 hoşuma giderse bedavaya....
    heraklit likes this.

Rookie
    Quote Originally Posted by urfetandes View Post
    Ülkeler arasında farklılık göstermesi ve Türkiyede oynayan birinin daha ucuz olan başka bir ülkeden token alamamsının tek nedeni... Burada ki satış fiyatını ve kâr marjını belirleyenin kim olduğudur.
    Dolayısıyla çok basit bir düz mantıkla örn: 500 token 100€ yada $ dersin o zaman hiç kimse sesini çıkarmaz. Ülkelerdeki kur değişkenliği oyuncularla sunucu sahiplerini karşı karşıya getirmez...
    Buada yapılan açıkça şudur... ben Top eleven'dan 500 tokeni 50₺ alıp sana 500₺ satıyorum işine gelirse gelmiyorsa git bedava da oynayabilirsin...
    Yani anlamayanlar için angara ağzıyla söliyim... Arabada 5 evde 15 hoşuma giderse bedavaya....

Yahu pavyonda mıyız, arabada beş evde onbeş? Merdivenaltı kumarhanesinde değiliz ki...
    Karşımızdaki kabadayı değil. Kurumsal bir firma. O müşteriye beş sana on beş ne demek?

Newbie
    Yahu pavyonda mıyız, arabada beş evde onbeş? Merdivenaltı kumarhanesinde değiliz ki...
    Karşımızdaki kabadayı değil. Kurumsal bir firma. O müşteriye beş sana on beş ne demek?
    Kurumsal bir firma olabilir... Ancak pazarlama ve satış politikası taşralı ucuz esnaf politikasından başka birşey değil... İstanbul merterden bir çuval tişörtü 100 liaya alıp mahalle pazarında tanesini 10 liradan satanla aynı mantık... Kime ne tutturursam. Buada oyuncular zaman harcayıp kafa patlatıyorlar takımı kuruyor hazırlıyor üsttüne üstlük para verip token alıyor... Ama atıyorum rakip almanyadan benim tokene verdiğim parayla o 2-3 katı token alıyor hhooopp maça çıkıyoruz adam tokenle beni ezip geçiyo... Oyuncunun kabahati yok... SİSTEM adaletsizce ve ahlaksızca kurulmuş tamamen para kazanmak.... Eyvallah para tabiki kazan ama bizi s....kerek değil.... Adam gibi saış politikası yap ucuz üstgeçit işportacısı gibi değil... Bu kadar oyuncuyu hafife almayın... Forumda birleşiriz tek geecede oyunu bırakırız sabah kalktığında sadece elindeki kalır sana....
    Unutmamak lazım oyunun hala g.play da appstor da olmasının nedeni hala bizim oynuyor olmamızdır.
    Bence biz oyunu bırakmadan önce bu işportacıların oturup düşünmesi lazım...
    Biz birleşince çok güzel oluyoruz)
    heraklit likes this.

Rookie
    Quote Originally Posted by urfetandes View Post
    Kurumsal bir firma olabilir... Ancak pazarlama ve satış politikası taşralı ucuz esnaf politikasından başka birşey değil... İstanbul merterden bir çuval tişörtü 100 liaya alıp mahalle pazarında tanesini 10 liradan satanla aynı mantık... Kime ne tutturursam. Buada oyuncular zaman harcayıp kafa patlatıyorlar takımı kuruyor hazırlıyor üsttüne üstlük para verip token alıyor... Ama atıyorum rakip almanyadan benim tokene verdiğim parayla o 2-3 katı token alıyor hhooopp maça çıkıyoruz adam tokenle beni ezip geçiyo... Oyuncunun kabahati yok... SİSTEM adaletsizce ve ahlaksızca kurulmuş tamamen para kazanmak.... Eyvallah para tabiki kazan ama bizi s....kerek değil.... Adam gibi saış politikası yap ucuz üstgeçit işportacısı gibi değil... Bu kadar oyuncuyu hafife almayın... Forumda birleşiriz tek geecede oyunu bırakırız sabah kalktığında sadece elindeki kalır sana....
    Unutmamak lazım oyunun hala g.play da appstor da olmasının nedeni hala bizim oynuyor olmamızdır.
    Bence biz oyunu bırakmadan önce bu işportacıların oturup düşünmesi lazım...
    Biz birleşince çok güzel oluyoruz)
    Yahu arkadaş, bu ülkede her gün zaten bir şekilde tecavüze uğruyoruz. Ama oyunda da mı? Üstelik İngiliz marifetiyle )
    Bu oyun artık oyun olmaktan çıkmıştır. Oyun adil kurulmadıktan sonra oyun değil, zorbalıktır. Şimdi ben bu oyundan nasıl keyif alacağım?

Newbie
    Umarım eşitliği en kısa sürede saglarlar. Eğer bir ülkenin oyuncularını başka ülkenin oyuncularına ezdireceklerse, bu altın yumurtlayan tavuğu kesmek olur. Bizi en fazla bir kere öperler.
    heraklit likes this.

Newbie
    Yahu arkadaş, bu ülkede her gün zaten bir şekilde tecavüze uğruyoruz. Ama oyunda da mı? Üstelik İngiliz marifetiyle )
    Bu oyun artık oyun olmaktan çıkmıştır. Oyun adil kurulmadıktan sonra oyun değil, zorbalıktır. Şimdi ben bu oyundan nasıl keyif alacağım?
    Alamazsın.... Düşün sonucunu bildiğin maçı izlemekne kada keyf verir...
    Oyunda Rakibin Türk oyuncuysa eşit şartlarda oynuyorsun demektir... Değilse şikeli maçtır...

Page 1 of 3 123 LastLast