Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree2Likes

Thread: Transfer sorunu

Newbie

Angry Transfer sorunu

yeni güncelleme ile gelen transfer sistemi çok berbat olmuş. insanları token satın almaya zorluyorlar. hadi onu geçtim görüşmeler yöntemiyle arkadaşın oyuncusuna teklif vermek istiyorum onuda yasaklamışlar. anca başkası teklif verecek ki bende öyle verebileyim. çok saçma olmuş. bence bir an önce düzeltilmeli. yoksa çok oyuncu kaybettirecek bi yeni transfer sistemi..

Newbie
    Paran varsa oynarsin demişler açik ve net...

Rookie
    Quote Originally Posted by serdaracr View Post
    Paran varsa oynarsin demişler açik ve net...
    İlk günler çok yoğun geçiyor. Katılım çok yüksek. Maliyeti düşürmek için bir kaç gün daha bekleyin, sonra transfer işlemlerine başlayın derim.
    Yeni sistem maalesef bunu dayatıyor.

Newbie
    Oyuncuların özelliklerinin düşürülmesi De tam bı saçmalık olmuş.

Newbie
    Onu bekle bunu bekle ile oyun oynanmaz...!!!! şaqmpiyonlar ligi, federasyon maçlari, lig başlayacak ve biz hala eski kadrolar ile oynayacağiz... Iddiamiz olmayacak, 3 senedir yaptiğin uğraşlar boşa gidecek, ligde kupada federasyon ve şamp liginde iddian olmayacak, seyircin azalacak, gelirlerin duşecek ve sen helak olup gideceksin... Işte yeni sistem bunu istiyor senden, ya para verip iddiali olarak devam edeceksin, ya da s....r olup gideceksin....bu mudur oyun'un anlayişi... Zaten son iki sezondur bu oyunun cilki çikmişti, artik tamamen işi paraya döktuler... Saniyorlarki insanlar bu oyunun kölesi oldu ve para verip devam edecekler... BÖYLE BİŞİ VAR MI YA... LEVEL 3 OYUNCUSU GELMİŞ LEVEL 46 OYUNCUSUNA PEY SURUYOR, AMA SEN BİR UST SEVİYEDEKİ ARKADAŞININ OYUNCUSUNA TEKLİF YAPAMIYORSUN...!!!! OYUNCU 99 U GEÇTİMİ ZATEN YANDIN, ARTIK ONU SATAMAZSIN ÇUNKU KENDİ KATEGORİNDEKİLER ALAMAZ, BİR UST KATEGORİ İÇİN DE ZAYIF KALDIĞI İÇİN ZATEN KİMSE ALMAZ, HADE AL OYUNCUYU 120 M YE SAT 30 A 40 A ... HER YERE TUZAK KURULDU BU OYUNDA.. NE OYUN ZEVKİ BIRAKTILAR, NEDE OYNARKEN EĞLENMEYİ...
    Last edited by serdaracr; 05-01-2017 at 12:29 PM. Reason: EKSİK YAZIM

Rookie
    Onu bekle bunu bekle ile oyun oynanmaz...!!!! şaqmpiyonlar ligi, federasyon maçlari, lig başlayacak ve biz hala eski kadrolar ile oynayacağiz... Iddiamiz olmayacak, 3 senedir yaptiğin uğraşlar boşa gidecek, ligde kupada federasyon ve şamp liginde iddian olmayacak, seyircin azalacak, gelirlerin duşecek ve sen helak olup gideceksin... Işte yeni sistem bunu istiyor senden, ya para verip iddiali olarak devam edeceksin, ya da s....r olup gideceksin....bu mudur oyun'un anlayişi... Zaten son iki sezondur bu oyunun cilki çikmişti, artik tamamen işi paraya döktuler... Saniyorlarki insanlar bu oyunun kölesi oldu ve para verip devam edecekler... BÖYLE BİŞİ VAR MI YA... LEVEL 3 OYUNCUSU GELMİŞ LEVEL 46 OYUNCUSUNA PEY SURUYOR, AMA SEN BİR UST SEVİYEDEKİ ARKADAŞININ OYUNCUSUNA TEKLİF YAPAMIYORSUN...!!!! OYUNCU 99 U GEÇTİMİ ZATEN YANDIN, ARTIK ONU SATAMAZSIN ÇUNKU KENDİ KATEGORİNDEKİLER ALAMAZ, BİR UST KATEGORİ İÇİN DE ZAYIF KALDIĞI İÇİN ZATEN KİMSE ALMAZ, HADE AL OYUNCUYU 120 M YE SAT 30 A 40 A ... HER YERE TUZAK KURULDU BU OYUNDA.. NE OYUN ZEVKİ BIRAKTILAR, NEDE OYNARKEN EĞLENMEYİ...
    99 gücünde oyuncu almak her zaman çok yüksek maliyetli oldu ilk üç gün. Ben beklemeye aldım. Umarım 4-5 gün sonra yeni sistem bize fırsat verir, katılım azlığından oyuncu alma imkanımız olur. Şu an 85 ve 90 gücünde oyuncu bile yüksek fiyatlara gidiyor. Aslında fiyat da çok önemli değil, token maliyeti yüksek.

Newbie
    bu saçmalığın bir açıklaması var mı bu böyle devam ederse bu son sezon bırakacam oyunu

Newbie
    bana lutfen yeni başlık nasıl açılıyor öğretirmisin....

Rookie
    bana lutfen yeni başlık nasıl açılıyor öğretirmisin....
    "New thread" butonu var. Ona tıklıyorsun.
    serdaracr likes this.

Newbie
    Nerede bu new threads ... Bulamadim.. Kör muyum neyim... Yerini foto ile gösterirmisin ltfn

Page 1 of 2 12 LastLast