Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree2Likes

Thread: Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?

Newbie
    Quote Originally Posted by heraklit View Post
    Özel yeteneği yoksa, serbest vuruş ustası olarak onu seçin. Onu seçtikten sonra yapacağınız her geliştirme onun hanesine yazılacak.
    Antremanda hangi teknikleri seçmeliyim ve tek başına antremana sokmanın faydası olur mu?

Rookie
    Quote Originally Posted by ramazanscetin View Post
    Antremanda hangi teknikleri seçmeliyim ve tek başına antremana sokmanın faydası olur mu?
    Oyun, sayı kurgusu olduğu için bu sizin tamamen matematik stratejinizle ilgili. Elinizdekileri ve size verilenleri maksimum fayda ile stratejinize entegre etmeniz gerekiyor. Tek başına antrenman yapıp yapmamayla ilgili sorunuza cevabım çok soyut olsa da maalesef bu.
    Antrenmanda seçilmesi gereken tekniklere gelince; Enteresandır, siz alakasız çalışmaları seçseniz de, yukarıda da bahsettiğim gibi özel yeteneğin hanesine yazılıyor. Tecrübeyle sabit. Mantığa aykırı mı? Kesinlikle. Nordeus'un eminim bir süre sonra dikkatini çekecektir ve gerekli düzeltmeleri yapacaktır. Ama endişeliyseniz eğer, serbest vuruş ustası yapmak istediğiniz oyuncu için, hücum bölümünün 1. 4. 5. 7. 4. 4. olmak üzere altılı antrenman uygulayabilirsiniz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    6 yıldız olmaya yakın oyuncuları alıp bende geliştirmeye başladım

Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1093.jpg

Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1095.jpg

Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1096.jpg

Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1098.jpg

Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1100.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Dinlenme puanları ile oyuncu geliştirme?-img_1094.jpg  
    heraklit likes this.

Rookie
    Allah nazardan saklasın. Maaşallah )

Newbie
    kadroyu yedekler dahil ya özel yetenekli aldım ya da kendim yaptım kalitesi %100 kupadan elendik ligin tek tamamı özel yetenekli kadrosu bende ve kalite bakımından 2-3 takımından biriyim sıralamada 11. durumdayım lig de şimdiden kaybedildi şampiyonlar liginde 4 te 4 yaptık emenim ki 1-2 tur sonra ondan sonra da elendirecek nordeus oyundan soğudum.

3 kupa için iddialı takımlar kuruyorum yeri geliyor günde 10 saat online kal ödülü hüsran artık ligden yukarıya çıkmakta istemiyorum kontratları dolunca oyun kendisi göndersin emekli olacak 2-3 yıldız topçuları diğerlerini satıp beklemeye geçmeyi düşünüyorum token satın almayınca bize başarı haram 12-13 sezondur kupa falan yok 1200 kadar tokenim var token almamı gerektirecek sebepte yok özel yetenekler falan fasa fiso gelmeye başladı.

Page 2 of 2 FirstFirst 12