Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: Top Eleven Turkiye Destek Hatti Hakkinda Ne Dusunuyorsunuz?

Newbie
    aynen kardeş oyundan sogumama neden oldu desem yalan olmaz 5 arkadaşa başladı benim itelememle token almaktan vazgeçti onlarda benimki yatmayınca denek oldum anlıcagın ama gerçekten rezalet bir durum

Newbie
    Quote Originally Posted by frvrhll View Post
    aynen kardeş oyundan sogumama neden oldu desem yalan olmaz 5 arkadaşa başladı benim itelememle token almaktan vazgeçti onlarda benimki yatmayınca denek oldum anlıcagın ama gerçekten rezalet bir durum
    Peki token aldigin firmayla irtibata gectin mi ingilizce olarak? Ben 2 saat oyunda token goremeyince mail attim ve aninda ilgilendiler gayet kibar bir dille. Sonra kendi hatam oldugunu soyledim tesekkur ettiler ve sorunum oldugunda tekrar yazmami istediler. Telefon numarasiyla almistim tr uzerinden hangi firma oldugunu hatirlamiyorum. Bu arada iphone kullaniyorsan tapjoydan hallet token isini satin alma. Ben 300-400 e yakin token kazandim. Hatta arkadaslarinin iphone undanda kazanabilirsin 1 saat odunc alip.
    Last edited by Husein Yılmaz; 05-20-2013 at 08:18 PM.

Newbie
    ücretsiz jetonları niye alamıyorum ben nasıl alınıyor yardımcı olurmusunuz?

Newbie
    Anlattim dostum az once forumda. Umarim faydasi olur

Newbie
    06.06.2013 te saat 21.32 de 500 token aldım. Hesaba geçmedi bekledim. Ertesi gün (07.06.2013 07.33) destek kısmına id im ile mesaj attım. Yine dönmediler. Sonra 08.06.2013 11.53 te bu kez kredi kartımdan yapılan işlemin resmini gönderdim. Bugün 9 haziran ve hala hiç bir şey yapılmış değil. Bu nasıl sistemdir anlamış değilim, çok ilgisizler. Bir an önce tokenlerimin hesaba yatmasını istiyorum.

GoKiLL ilgilenirsen sevinirim.
    Last edited by Yasin Çelik; 06-09-2013 at 11:31 AM.

Newbie zxak4's Avatar
    hüseyin kardeş aynen sana katılıyorum nordeus destek hattı sıfır bile değil eksilerde, aslında ismini Türkiye Destek değil Türkiye KÖSTEK olarak değiştirseler daha çok uyar

Newbie Soner Aydın's Avatar
    dün 500 token aldım topeleven.com dan hesaptan para kesildi ama token yok..nordeusa,parayı ceken firmaya defalarca mail yolladım hala ne cevap var ne token!yasal yollaramı basvuralım?sorun değil onu da yaparım

Newbie Soner Aydın's Avatar
    elimde GTS ONLİNE LTD den gelen 50.00 usd 3d secure islem dogrulama kodum var bu kodu girdim hesabımdan anında para kesildi ama tokenim gelmedi..o kadar reklam yapıyorsunuz,dünyada en çok oynanan oyunsunuz belkide ama ilgi,hizmet yok..hersey parayı çekene kadar sizde..tamam siz yollamayın tokenlerimi vermeyin paramı benim kanıtlarım elimde sizleri savcılığa verip bunların hesabını sormazsam adam değilim..sonuna kadar da bu işin arkasındayım..100 tl kaybettim gerekirse 200 tl veririm davayı acarım..buradaki türk moderatörlerede tek sözüm sizlere de helal olsun..

Newbie
    oyuna giriş yapamıyorum 5 gündür reload yazıyor lütfen yardım....

Newbie
    Merhaba ben son birkaç gündür sürekli bir haksızlıkla karşı karşıyayım transfer rekabetine giriyorum tokenleri harcıyorum 2-3-4 tur tam rekabet sonlanacak bağlantımı sonlandırıyor program yeniden bağlanana kadar 15 saniye uçmuş tabi olan benim harcadıklarına oluyor ve yine elde sıfır bu üçüncü kez başıma geldi haksızlık bu ve 10 jetondan fazla zararım oluyor.. Oyunu bırakma noktasına geldim..

"GGG"

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast