Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Antonio Gustavo Hernandez

Thread: Transfer !! ­čśĺ­čśĺ

Newbie

Angry Transfer !! ­čśĺ­čśĺ

Selamun aleykum

Yeni gelen bu ├Âzellik kan─▒mca tamamen token ├╝zerine kurulmu┼č bir sistem. Ben 22 seviye bir menejerim. Transfer etmek istedi─čim bir futbolcuya t─▒kl─▒yorum, teklif verenlere bakt─▒─č─▒m da 8 lvl bir meneger ile +200 olan k─▒tm─▒z─▒ y─▒ld─▒zl─▒ 39 lvl bir meneger var. Bana biri insan gibi adam ak─▒ll─▒ bir a├ž─▒klama yapabilir mi? 8 lvl olan menejer benim transfer etmek istedi─čim adama teklif veriyor. Ben de %98 olarak g├Âz├╝ken futbolcu 8 lvl de art─▒k efsane mi oluyor. Hadi bunu ge├ž 39 luk bir menejer nas─▒l oluyorda benim transfer etmek istedi─čim adam─▒ almaya ├žal─▒┼č─▒yor. Veri zekal─▒ m─▒ yoksa diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Y├╝ksek seviyelerdeki aktif oyuncu say─▒s─▒, yeni kullan─▒c─▒lara g├Âre daha az oldu─čundan dolay─▒ o seviyelerde oyuncu bulmak zorla┼č─▒yordu. Her seviyeye ├Âzel transfer yapmaktansa bu tercih edildi, tabi ki dedi─činiz gibi handikaplar─▒ da var. Oyuncu, eskisi gibi di─čer menajerlerden veya bot tak─▒mlardan gelmektense direk sistemden sunuluyor ve oyuncular her seviyede ayn─▒ g├╝├žte olacak ┼čekilde tasarlanm─▒┼čt─▒r. ├ľrne─čin, % 98'lik bir oyuncuyu siz de, 8. seviyedeki bir menajer de, 45. seviyedeki bir menajerde ayn─▒ ┼čekilde g├Âr├╝yor. Size tavsiyem, sadece gen├ž ve i┼činize yarayacak oyuncular─▒ ├žok fazla teklif olmad─▒─č─▒ zaman alman─▒z. Bazen 3 pozisyonlu ├Âzel yetene─či olan oyuncular bile denk geliyor. %80'likleri tavsiye ederim, hem h─▒zl─▒ geli┼čen oyuncular oluyorlar hem de teklif daha az oluyor. Bazen g├Âr├╝yorum adam 29 ya┼č─▒ndaki oyuncuya tavsiye veya g├Âzlemci alabilece─činiz 80 token veriyor Ka├ž─▒n─▒n─▒z.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    DEUTSCHLAND likes this.

Newbie
    ├çok te┼čekk├╝r ederim say─▒n Antonio Gustavo Hernandez. ├çok iyi ├Âzetlemi┼čsin.

O zaman sezon malum yeni bitti eldeki oyuncularla 1 2 g├╝n tak─▒lal─▒m. Balfi─činiz gibi ┼čuan hald─▒r hald─▒r transfer yapan zibilyon tane menejer var. %98 lik adama tabikide 18 19 ya┼člarda, 30 tokene kadar ├ž─▒kan teklifler var. Transfer i├žin sabretmek gerekiyor.

Guest
    Aynen ├Âyle, 30 token yine iyi, dedi─čim gibi sezon ortas─▒nda orta ya┼čl─▒ oyunculara 80 token verenler var. Ben %80 olanlar─▒ daha ├žok ├Âneririm, genellikle h─▒zl─▒ geli┼čen oyuncular oluyorlar, fiyat─▒ da ├Ânemli tabi, ne kadar pahal─▒ o kadar iyi

Newbie
    Ben ald─▒m valla cac─▒k 5 para etmez ├Âyle d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z gibi oyuncu vermiyorlar 700 jeton bi 18 ilk oyuncuya bassan─▒z daha iyi bide 3x olay─▒ var normali nas─▒l acaba merak ediyom 3 x ┼čey 5 para etmez oyuncular─▒ verdiler d├╝┼č├╝nenler hi├ž bula┼čmas─▒nlar heves edipte ben. Ettim yan─▒ld─▒m yapt─▒m ama ├žok dandik oyuncular verdi hep 6 y─▒ld─▒z verdi

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by jeyhun View Post
    Ben ald─▒m valla cac─▒k 5 para etmez ├Âyle d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z gibi oyuncu vermiyorlar 700 jeton bi 18 ilk oyuncuya bassan─▒z daha iyi bide 3x olay─▒ var normali nas─▒l acaba merak ediyom 3 x ┼čey 5 para etmez oyuncular─▒ verdiler d├╝┼č├╝nenler hi├ž bula┼čmas─▒nlar heves edipte ben. Ettim yan─▒ld─▒m yapt─▒m ama ├žok dandik oyuncular verdi hep 6 y─▒ld─▒z verdi

Malesef ayn─▒s─▒n─▒ ben de ya┼čad─▒m

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Malesef ayn─▒s─▒n─▒ ben de ya┼čad─▒m
    ─░yi bu konuda tek de─čilmi┼čim

Guest
    Ne bekliyordunuz, 9* m─▒ verecekti oyun size, klasik Nordeus, oltaya gelenlere iyi olmu┼č ─░sterseniz bu konuyla ilgili yeni konu a├ž─▒n Ercan Bey, trollenenler resim de y├╝klerse iyi olur, ├žok merak ediyorum neler ├ž─▒kacak, ben AppStore'da ve ─░ngilizce Forum'da birka├ž g├╝nd├╝r okuyorum, efsane ┼čeyler var. Adam─▒n biri yazm─▒┼č "Bir kereye mahsus oyuncular─▒m─▒z─▒ geri verin bari, bilmiyorduk" diyor, sanki okumad─▒ orada, i┼čg├╝zar. Bir tane Facebook'ta g├Ârd├╝m, adam 7 y─▒ld─▒z 3 pozisyonlu, ├Âzellikli veriyor ald─▒klar─▒ 6 y─▒ld─▒z ├Âzelliksiz. Ama 3X Better Chance olay─▒na kat─▒l─▒yorum, onu yazd─▒ysan en az 116-119 6* veya 7* vereceksin.