Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Antonio Gustavo Hernandez

Thread: Transfer !! 😒😒

Newbie

Angry Transfer !! 😒😒

Selamun aleykum

Yeni gelen bu özellik kanımca tamamen token üzerine kurulmuş bir sistem. Ben 22 seviye bir menejerim. Transfer etmek istediğim bir futbolcuya tıklıyorum, teklif verenlere baktığım da 8 lvl bir meneger ile +200 olan kıtmızı yıldızlı 39 lvl bir meneger var. Bana biri insan gibi adam akıllı bir açıklama yapabilir mi? 8 lvl olan menejer benim transfer etmek istediğim adama teklif veriyor. Ben de %98 olarak gözüken futbolcu 8 lvl de artık efsane mi oluyor. Hadi bunu geç 39 luk bir menejer nasıl oluyorda benim transfer etmek istediğim adamı almaya çalışıyor. Veri zekalı mı yoksa diye düşünüyorum.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Yüksek seviyelerdeki aktif oyuncu sayısı, yeni kullanıcılara göre daha az olduğundan dolayı o seviyelerde oyuncu bulmak zorlaşıyordu. Her seviyeye özel transfer yapmaktansa bu tercih edildi, tabi ki dediğiniz gibi handikapları da var. Oyuncu, eskisi gibi diğer menajerlerden veya bot takımlardan gelmektense direk sistemden sunuluyor ve oyuncular her seviyede aynı güçte olacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, % 98'lik bir oyuncuyu siz de, 8. seviyedeki bir menajer de, 45. seviyedeki bir menajerde aynı şekilde görüyor. Size tavsiyem, sadece genç ve işinize yarayacak oyuncuları çok fazla teklif olmadığı zaman almanız. Bazen 3 pozisyonlu özel yeteneği olan oyuncular bile denk geliyor. %80'likleri tavsiye ederim, hem hızlı gelişen oyuncular oluyorlar hem de teklif daha az oluyor. Bazen görüyorum adam 29 yaşındaki oyuncuya tavsiye veya gözlemci alabileceğiniz 80 token veriyor Kaçınınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    DEUTSCHLAND likes this.

Newbie
    Çok teşekkür ederim sayın Antonio Gustavo Hernandez. Çok iyi özetlemişsin.

O zaman sezon malum yeni bitti eldeki oyuncularla 1 2 gün takılalım. Balfiğiniz gibi şuan haldır haldır transfer yapan zibilyon tane menejer var. %98 lik adama tabikide 18 19 yaşlarda, 30 tokene kadar çıkan teklifler var. Transfer için sabretmek gerekiyor.

Guest
    Aynen öyle, 30 token yine iyi, dediğim gibi sezon ortasında orta yaşlı oyunculara 80 token verenler var. Ben %80 olanları daha çok öneririm, genellikle hızlı gelişen oyuncular oluyorlar, fiyatı da önemli tabi, ne kadar pahalı o kadar iyi

Newbie
    Ben aldım valla cacık 5 para etmez öyle düşündüğünüz gibi oyuncu vermiyorlar 700 jeton bi 18 ilk oyuncuya bassanız daha iyi bide 3x olayı var normali nasıl acaba merak ediyom 3 x şey 5 para etmez oyuncuları verdiler düşünenler hiç bulaşmasınlar heves edipte ben. Ettim yanıldım yaptım ama çok dandik oyuncular verdi hep 6 yıldız verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by jeyhun View Post
    Ben aldım valla cacık 5 para etmez öyle düşündüğünüz gibi oyuncu vermiyorlar 700 jeton bi 18 ilk oyuncuya bassanız daha iyi bide 3x olayı var normali nasıl acaba merak ediyom 3 x şey 5 para etmez oyuncuları verdiler düşünenler hiç bulaşmasınlar heves edipte ben. Ettim yanıldım yaptım ama çok dandik oyuncular verdi hep 6 yıldız verdi

Malesef aynısını ben de yaşadım

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Malesef aynısını ben de yaşadım
    İyi bu konuda tek değilmişim

Guest
    Ne bekliyordunuz, 9* mı verecekti oyun size, klasik Nordeus, oltaya gelenlere iyi olmuş İsterseniz bu konuyla ilgili yeni konu açın Ercan Bey, trollenenler resim de yüklerse iyi olur, çok merak ediyorum neler çıkacak, ben AppStore'da ve İngilizce Forum'da birkaç gündür okuyorum, efsane şeyler var. Adamın biri yazmış "Bir kereye mahsus oyuncularımızı geri verin bari, bilmiyorduk" diyor, sanki okumadı orada, işgüzar. Bir tane Facebook'ta gördüm, adam 7 yıldız 3 pozisyonlu, özellikli veriyor aldıkları 6 yıldız özelliksiz. Ama 3X Better Chance olayına katılıyorum, onu yazdıysan en az 116-119 6* veya 7* vereceksin.