Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By hnsmby
  • 1 Post By hnsmby

Thread: tanking

Newbie

tanking

Merhabalar arkadaşlar Bu federasyon illeti çıktı çıkalı patlayan ve günden güne de sayısı artan top elevenin vebası TANKİNG.
    Anlamadığım Jeyhun gibi sürekli online ve iddealı bir menajerler neden tanking yapıyor
    Günde 1 saat takılan bir menajerin bunu yapmasını anlıyorumda bizler gibi sabah akşam bu oyunla yatıp kalkan arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum
    ben her sezona yüzde 120 ile başlayıp 3 kupada da sona kadar giderek sezonu 135 üstü ile tamalıyorum
    Bunu yapmak varken neden tanking???

Newbie
    Bu arada Jeyhun kardeşim ön planda herkesin bildiği ve sevdiği bir dost
    Konunun anlaşılır olabilmesi için kendisinden pahabiçtim.
    Eger kendisini üzdüysem yada kırdıysam çok çok özür dilerim
    jeyhun likes this.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest

tanking

Çok basit, federasyon maçları için. İnsanlara token kazanmak daha tatlı geliyor ve herkes üst üste bu seviyelere çıkacak para harcayamıyor veya dinlenme paketlerini doğru şekilde biriktirmek için doğru stratejiyi bulamıyorlar. Bir de işin farklı bir noktası var, troll sonuçlar, gerçekten insanı kahrediyor ve oynamak istemiyorsunuz. 3 sezondur üst üste %130'lardan %150 ğstüne çıkıyorum (federasyonum yeni platin lige yükseldi bu arada, yani federasyonlardan pek token kazanmadım), şahsen bu troll sonuçlardan dolayı 4 ay ara vermiştim 4 sezon önce, ve şöyle bir gerçek var üst üste başarı kazandıkça sistem seni işaretliyor ve handikaplıyor. Bu saydığım nedenlerden dolayı yapanları anlayabiliyorum, istismar olmadığı sürece bence problem yok, ama bazıları sistemi istismar ediyor, örneğin sürekli kalıp sadece federasyon maçları oynayanlar ve bunu sürekli alışkanlık haline getirenler ile ligi suistimal eden rahatsızlar (adam ligde kalmak için sürekli kaybediyor, senin 3'lüyü de görüyor, çekemiyor ve dur diyor bu yine kazanmasın, sana karşı tam teşekküllü çıkıyor, özellikle bunlardan tiksiniyorum). Bu istismarcılar oyunun sağlığını bozuyor ama onun dışında anlayabiliyorum, sonuçta sistem bu düzen üzerine tasarlanmış, değişmeli mi, bence değişmeli ama anladığım kadarıyla Nordeus oyuncu kaybetmekten çekiniyor ya da amatörlüklerinden dolayı bunu nasıl uygun bir şekilde değiştirebileceklerine karar veremiyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rookie
    Selamlar,

Raporumuzda bu durumdan bahsettigimizi belirtmek isterim. Bir oyuncu olarak beni de oldukca rahatsiz eden bir durum oldugunu soyleyebilirim.

Newbie
    Elinize emeğinize sağlık sevgili moderatörüm. Hayır ben günde saatlerimi döküyorum yüzde 120 takım kuruyorum 135 yapıyorum sezon sonu, sezon başında yüzde 20 aşağıdan birdaha başlıyorum cırmalamaya
    Ne yapıyor diğer menajer arkadaşım suya sabuna dokunmadan alıyor günlük bonusunu giriyor hafta sonu da federasyona miss gelsin tokenler
    Çözüm bellidir
    ligden düşsün düşmesin tüm menajerlerin gücünden yüzde 20 otomatik düşürmek
    Bak ozaman ne mücadeleler oluyor
    Bu konuyu çözelim lütfen

Rookie
    Orantisiz gelistirilen oyuncular icin alinan onlem gibi bu konuya da Nordeus un en kisa surede cozum getirecegine inaniyorum. Son zamanlarda farkettiyseniz genel sorunlara daha hizli cozum yaklasimi sergilemekte.