Results 1 to 5 of 5

Thread: yaw şu Türk takım itemleri gelsin artık illa küfür mü edelim??

Newbie

yaw şu Türk takım itemleri gelsin artık illa küfür mü edelim??

Magazadan paramızla Beşiktaş forması almak istiyoruz artık bıktık saçma sapan tkaım logoları kullanmaktan bişeyler yapın be arkadaş?
    vizyonunuz olsun biraz senelerdir bi Beşiktaş logo forması getiremediniz be

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by VulcanBJK View Post
    Magazadan paramızla Beşiktaş forması almak istiyoruz artık bıktık saçma sapan tkaım logoları kullanmaktan bişeyler yapın be arkadaş?
    vizyonunuz olsun biraz senelerdir bi Beşiktaş logo forması getiremediniz be
    Bunu 5 senedir iletiyoruz fakat Takımlarla anlaşma sağlanamadığı bilgileri veriliyor.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bunu 5 senedir iletiyoruz fakat Takımlarla anlaşma sağlanamadığı bilgileri veriliyor.
    modum bunlar bence yüzeysel iletişim sağlıyor yada bedavaya lisans almaya çalısıyor başka bi açıklaması yok bence

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by VulcanBJK View Post
    modum bunlar bence yüzeysel iletişim sağlıyor yada bedavaya lisans almaya çalısıyor başka bi açıklaması yok bence
    Israrla her raporumda dile getiriyorum bu ay da 2 Moderatör olarak bunu yine dile getirdik uğraşıyoruz umuyorum bu gerçekleşir.

Rookie
    Sanirim TFF, kulup formasi , logo gibi lisans anlasmalarini kuluplere birakmis durumda. Kuluplerde genelde bu tip mevzuatlara butce ayirmadiklarindan (Nordeus gibi bir sirketten teklif geldiginde inceleme yapacak insan kaynagi butcesi veya basvuruyu alacak insan kaynagi butcesi gibi) bu isler suruncemede kaliyor. Acikcasi bu tip anlasmalara bir kulubun vakit harcayacak zaman yaratmasi icin verilecek teklifin dikkat cekici olmasi gerekiyor diye dusunuyorum. O tahlilde ancak buyuk satislar yapabileceginiz takimlara yaklasirsiniz. Acikcasi bu is resmen kulup forma satis dukkani kurmaktir.

Nordeus'un butcesi hakkinda bir fikrim yok fakat EA'inki kadar oldugunu da dusunmuyorum. Konami bile lisanslama konusunda pekcok sorun yasiyor.

Bir oyuncu olarak baktigimda ben Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas uclusunun mutlaka satisinin olmasi gerektigini dusunuyorum. Ama yukarida yazdiklarim bu islerin neden suruncemede kaldigini biraz acikliyordur umarim.