Results 1 to 4 of 4

Thread: federasyon maçları galiba şikeli hiç adeletli bitmiyor

Newbie

federasyon maçları galiba şikeli hiç adeletli bitmiyor

nasıl oluyor ben anlamıyorum federasyonda adamdan çok ama çok üstünüm ama adam beni farklı yeniyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by baba4402 View Post
    nasıl oluyor ben anlamıyorum federasyonda adamdan çok ama çok üstünüm ama adam beni farklı yeniyor
    Bonuslar,Teşvik primi,Oyuncularınızın kondisyonları,Moralleri,Federasyon aktifliği ve maçlardaki tam destek,Federasyonda verilen bonusun özelliği,Takım dizilişi,Oyuncularınızın istatistikleri bunların tamamı full ve olumlu ise Destek Ekibimize yazarsanız geri dönüş sağlanacaktır.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bonuslar,Teşvik primi,Oyuncularınızın kondisyonları,Moralleri,Federasyon aktifliği ve maçlardaki tam destek,Federasyonda verilen bonusun özelliği,Takım dizilişi,Oyuncularınızın istatistikleri bunların tamamı full ve olumlu ise Destek Ekibimize yazarsanız geri dönüş sağlanacaktır.
    Bunlarin hicbir onemi yok , mac skorlari otomatik olarak belirlenmis oluyor , sen full antreman ,full tesvik , full kondisyon , yuzde 102 seviyeli takimin deplasman 3-1 kazanip, kendi evinde yuzde 75 takima iki takiminda ayni taktik ile oynadigi , 4 tane yiyip kaleye sut cekemeden elendigini yerde insanlara bu etkisi olmayan seyleri yazip durmamak lazim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    Banada bi yorgunluk geldi ff deki maçlardan. ligte bile rakiplerimin berabere kaldığı haftada bende ligin dibinde gelene gidene yenilen rakiple berabere kaldım. birde sözde favoriyim. oyun beni bırak diye bağırıyor ama işte seviyorum top elevenı.