Results 1 to 5 of 5

Thread: Oyuncum satildi

Newbie

Oyuncum satildi

35 lig seviyesindeyim. Kulup borcu nedeniyle 8 yildizli oyuncumu otomatik satmis oyuncumu . 20 kusur oyuncu olmasina ragmen o oyuncumu satmis ben o oyuncuya cok para harcadim hala daha harciyorum . ulasabilecegim destek merkezi falan . oyuncumu geri vermezlerse yillardir oynadigim bu oyunu silecem . boyle birseyi kabul edemem

Newbie
    Malesef borc durumunda sistem 6 günlük süre tanır artıya gecmek için sonrasında en değerli oyuncuyu satar ve bir 6 gün daha verir yine artıya gecemezsen yine en değerli oyuncunu satar
    Ancak bu duruma düşmek zordur
    Devamlı takipteysen ve bilet fiyatların astronomik yüksek değilse finansman açısından hiçbir şekilde eksiye gitmez takımın
    Teşvikleri kapatmak bilet fiyatları seyirci gelmiyorsa düşürmek ve sponsorluk anlaşmasını günlük yapmak yani artı eksi kalemleri ayarlamak lazım
    Düştüğün duruma tekrar düşmemek adına yazdıklarımı bir değerlendir arkadaşım bol sanş

Newbie
    oyuncuyu satmislar tam turkiyedeki takimlara yonetici olacak adamsin

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 02-05-2018 at 01:26 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Uygunsuz ifadeler Forum sayfasında yasaktır. Lütfen yazılara dikkat edelim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by heavybomb View Post
    35 lig seviyesindeyim. Kulup borcu nedeniyle 8 yildizli oyuncumu otomatik satmis oyuncumu . 20 kusur oyuncu olmasina ragmen o oyuncumu satmis ben o oyuncuya cok para harcadim hala daha harciyorum . ulasabilecegim destek merkezi falan . oyuncumu geri vermezlerse yillardir oynadigim bu oyunu silecem . boyle birseyi kabul edemem
    Selamlar;

Takımınız mali sıkıntısında olduğunda size süre tanınır eğer bu sürede takımın toplam parasını düzeltmediğiniz takdirde en iyi oyuncunuz satılmaktadır.Bu sistem de oyununun yıllardır olan bir kuralı ve düzeni o yüzden bu konu da bişi yapılamıyor.