Results 1 to 4 of 4

Thread: Beceri seviyesi %1...

Newbie

Beceri seviyesi %1...

Merhaba;
    Federasyon maçı oynarken bazı takımlarda dikkatimi çeken bir olayla karşılaştım. Bir takımı inceledim, çoğu oyuncularının kullanmadığı (gri ile gösterilen) becerilerinin %1 olduğunu, fakat kullandığı becerilerininde yüksek olduğunu gördüm! Bunun nasıl olduğunu bilen varmı?? Yani kullanmadığı becerileri nasıl %1 de tutabiliyorlar???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Newbie
    bu kimine göre bir hile kimine göre ise oyunu zekice oynama.Hile dememin sebebi bu şekilde yaparak aslında 8-9 yıldız olması gereken oyuncuyu 4-5 yıldız gücünde gösterip 8-9 yıldızlık verim almak. Böylece federasyonda çok daha kolay rakipler ile karşılaşılabiliyor. Olayın diğer tarafından baktığımızda ise her ne kadar destek bunu kabul etmese de sistem şu şekilde ilerliyor: örnek olarak söylüyorum. kendinden birkaç seviye düşük bir yedek takım kuruyorsun. 18 yaşında bi forvet alıyorsun önce ona sadece hücum antrenmanı yaptırıyorsun. sadece hücum özellikleri yükseliyor.12. seviyedeki bir takımda olan oyuncu 5 yıldız gözükürken 14. seviyedeki as takım için 3 yıldız gözüküyor. 3 yıldızlı oyuncuyu as takımına transfer ediyorsun. orada da sadece hücum özelliklerini güçlendirince yıldız olarak düşük gözüken ancak asıl güç olarak inanılmaz güçlü oyuncular yaratıyorsun... Sistem bu şekilde kurulmuş ve böyle takımlara karşı oynarken çaresiz kalıyorsun maalesef...

Newbie
    O zaman forvet oyuncusuna sadece ve sadece forvet antremanı yaptırmak. Fiziksel antreman bile yptırmıyorlar anladığım kadarı ile

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Günlük beceri puanı ödülü de almıyorlar yoksa %1 olan kısım elbet bir gün gelişirdi