Results 1 to 10 of 10

Thread: Top Eleven Menajer Seviyesi Sorunu

Newbie

Top Eleven Menajer Seviyesi Sorunu

Arkadaşlar menajer seviyem 15. Son iki sezonda 1 kere şampiyon 1 kere ikinci olmama rağmen menajer seviyem aynı kaldı. Sorun nedir? Teşekkürler.

Rookie
    Anlaşılmadı Level 15 desin, ligde mi? Kaldın

Rookie
    Quote Originally Posted by asrindoguskaluman View Post
    Arkadaşlar menajer seviyem 15. Son iki sezonda 1 kere şampiyon 1 kere ikinci olmama rağmen menajer seviyem aynı kaldı. Sorun nedir? Teşekkürler.
    Pardon benim tarayıcı otomatik çeviri yapmış, hocam 2 sezon önce 15 olduğuna eminsen, oyun içi yardım bölümüne yaz,

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Seviye değişmeme durumları o aralıkta sunucuda az takım olma durumları yaşanırsa sistem yükseltmiyor. Yine de Destek Ekibimize yazınız.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Seviye değişmeme durumları o aralıkta sunucuda az takım olma durumları yaşanırsa sistem yükseltmiyor. Yine de Destek Ekibimize yazınız.
    Nasıl yazmam lazım destek ekibine bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Newbie
    2 sezondan beri 15 levelim iki sezonun birinde 2. Birinde 1. Olarak üst lige çıktım ama menajer seviyem yükselmemekte.

Rookie
    Ayarlar kısmının orda soru işareti var ordan bulursun

Nasıl yazmam lazım destek ekibine bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
    Mobilden giriş yapıp oyuna menüde "?" simgesinden Destek Ekibimize yazabilirsiniz.

Newbie
    Arkadaslar merhaba, ben birseyi merak ediyorum bu oyunla alakali. Ilk 8 in seviye atladigini zaten biliyoruz, fakat ilk 8 disinda kalip seviye atladigimiz durumlar da mevcut. Ben kadro kalitemi korumak icin ilk 8 in disinda kaldim gecen sezon, fakat seviye yukseldigimi gordum diger sezonun basinda. Bu dupeduz magduriyet oluyor aslinda. Bu durumun onune gecmek icin ne yapmak gerekir? Yani ligde belli bir puan araligi var mi, hani "su puandan az toplarsan seviye yukselemezsin" denebilecek veya, takim kalite araligi gibi bir olcek? Cunku bu sezon 2 gun sonra bitiyor ve ben yeniden ilk 8 disinda olmama ragmen seviye yukselecegimi hissediyorum nedense. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkurler simdiden.

Quote Originally Posted by epoxide View Post
    Arkadaslar merhaba, ben birseyi merak ediyorum bu oyunla alakali. Ilk 8 in seviye atladigini zaten biliyoruz, fakat ilk 8 disinda kalip seviye atladigimiz durumlar da mevcut. Ben kadro kalitemi korumak icin ilk 8 in disinda kaldim gecen sezon, fakat seviye yukseldigimi gordum diger sezonun basinda. Bu dupeduz magduriyet oluyor aslinda. Bu durumun onune gecmek icin ne yapmak gerekir? Yani ligde belli bir puan araligi var mi, hani "su puandan az toplarsan seviye yukselemezsin" denebilecek veya, takim kalite araligi gibi bir olcek? Cunku bu sezon 2 gun sonra bitiyor ve ben yeniden ilk 8 disinda olmama ragmen seviye yukselecegimi hissediyorum nedense. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkurler simdiden.

Sunucudaki takımların azlığı nedeniyle bazen bu durumlar yaşanıyor.Ben genelde sonuncu olup takımı ligde küme düşürüyorum.Yoksa gerisi risk taşıyor