Results 1 to 5 of 5

Thread: 19 Gün Sakatlık Nedir Ya?!

Newbie

19 Gün Sakatlık Nedir Ya?!

Ligin bitmesine yakın yapılırmı abi bu nasıl bir saçmalıktır 19 gün sakat kalırmı bir oyuncu zaten daha çaylak seviyesindeyiz zar zor buluyoruz 4 yıldız adamları 7-1 yendiğim maçta 19 gün sakatlanmasıda nedir? Saçmalık ötesi birşey.!

Newbie torje's Avatar
    15 tane sakatlık puanın varsa direk iyileştirebilirsin. Token satmak için oyunun yaptığı vicdansızlıklar bunlar, yapacak bir şey yok.
    Legend of SPARTAK PENDİK

Newbie
    futbolda olağan şey bunlar tabi. gerçekte sakatlıktan kariyeri bile biten oyuncular varken bu oyunda 19 gün sakat olması normal bence.

Newbie
    Token icin oldugunu dusunuyorum bende 7 yildiz oyuncu 4 macta 3 kez sakatlandi. Kikirdak, kirik, bel agrisi vs. Huzur evinden degil gozlemciden aldim bu adami. Fulk kondisyon cikariyorum hemde. Saha zemini upgrade leri de full ama bazen yapiyorlar iste sakatlik suresi pek onemli degil 17 gun de olsa ayni 6 gunde olsa ayni 4 gunde olsa. Arada 1 puan oynar belki.

Newbie
    bendede oldu bu bi ara oda en iyi golcumdu 14 gun sakatligi var ayagi kirilmis arkadaslarin dedigi gibi token aldirmak icin