Results 1 to 3 of 3
Like Tree4Likes
  • 2 Post By rewulation
  • 2 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Transfer Saçmalığı

Rookie

Transfer Saçmalığı

Dünyanın hangi nefes alan liginde veya herhangi bir simülasyon oyununda görülmüş son hafta görüşmeler yoluyla transfer yapıldığı?!
    @ercan ve diğer modlar üstüne basa basa söylüyorum :
    " Madem 1 haftalık süre tanınacak o zaman yeni sezonun İLK HAFTASI ligler başladığı zaman yada başlaması 1 hafta ertelenerek sadece transferler açık olmalı"

*FORUM KURALLARINA AYKIRI OLAN CÜMLELER SİLİNMİŞTİR.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 03-16-2019 at 07:49 PM.

Rookie
    Forum kurallarına aykırı olduğu için silinmiştir.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 03-16-2019 at 07:47 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by rewulation View Post
    Dünyanın hangi nefes alan liginde veya herhangi bir simülasyon oyununda görülmüş son hafta görüşmeler yoluyla transfer yapıldığı?!
    @ercan ve diğer modlar üstüne basa basa söylüyorum :
    " Madem 1 haftalık süre tanınacak o zaman yeni sezonun İLK HAFTASI ligler başladığı zaman yada başlaması 1 hafta ertelenerek sadece transferler açık olmalı"

*FORUM KURALLARINA AYKIRI OLAN CÜMLELER SİLİNMİŞTİR.
    Selamlar

İlk önce Forum Kurallarına aykırı olan cümleleriniz silinmiştir.

Diğer konu da ise öneriler kısmında iletilip raporda sunulacaktır. Olup olmamasına biz moderatörler karar vermiyoruz. Fakat bunu kötüye kullanan menajerler olduğu için bu değişikliklerin yapılması zorunluluğu ile geliştirildiğini biliyorsunuz. Bu yüzden farklı bir şekilde tekrar düşünülüp geri getirilmesi olabilir. En baştaki cümlenize %100 katılıyorum. Transferlerin ilk haftadan yeni sezon için yapılması en doğru ve en mantıklı olmasıdır ama diğer yazdığım şekilde bir nevi engel olmak için düşünüldüğü bizlerin ancak önerilerizi iletmekle görevli olduğumuzu unutmayınız.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Kökbörü and İkinci Yalta like this.