Results 1 to 7 of 7

Thread: Adaletsizlik

Newbie

Adaletsizlik

Oyun tamamen zıvanadan çıktı. Takım kalitem %115 ligdeki rakiplerim %160 %180. Şampiyonlar ligi ve kupayı saymıyorum bile. Bu kadar abartılmaz ki. Millet oyna girmeden yatarak 4lü kupaları diziyor ben o kadar kasmama rağmen kupa bile alamıyorum. Beyin terk bir oyun resmen.

Newbie
    Quote Originally Posted by kalmahades View Post
    Oyun tamamen zıvanadan çıktı. Takım kalitem %115 ligdeki rakiplerim %160 %180. Şampiyonlar ligi ve kupayı saymıyorum bile. Bu kadar abartılmaz ki. Millet oyna girmeden yatarak 4lü kupaları diziyor ben o kadar kasmama rağmen kupa bile alamıyorum. Beyin terk bir oyun resmen.
    benım lıgımden benden ıyısı yok en dandık tkaımlardan 4 5 yıyorum sadece bu dengesızlık yok yanı sendekı gıbı gecen sezon 2 takım 1 yenılgı dıgerı 0 yenılgı ıle lıgı bıtırdı gelene gecen 7 8 attılar oyun tamamen sacmalamaya basladı soluyoruz dınleyen yok merak etme yanı yaklasık 6 aydır bu sekılde ozellıkle 40 45 ustu levellerde sacmalık dız boyu

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bu konuyu Destek Ekibimize yazabilir size geri dönüş sağlanacaktır.

Newbie
    Ya vallaha yeter artık yazıklar olsun yaa gittim benden çok güçsüz bir takıma yenildim maçını izlememesine rağmen bugün de lig ikincisine ondan baya bir güçlü olmama rağmen yeniliyorum tek atağı var ve gol maç 1-0 bitiyor adam önüme geçiyor bu adaletsizlik ne zaman çözüme kavuşacak Allah aşkına yaa bırakacağım yeminle oyunu bezdim ya...Adamlar maçını izlememesine rağmen nasıl kazanabiliyor onca yıl çektiğim emeğe yazık değil mi???

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by EnesBaskaya6040 View Post
    Ya vallaha yeter artık yazıklar olsun yaa gittim benden çok güçsüz bir takıma yenildim maçını izlememesine rağmen bugün de lig ikincisine ondan baya bir güçlü olmama rağmen yeniliyorum tek atağı var ve gol maç 1-0 bitiyor adam önüme geçiyor bu adaletsizlik ne zaman çözüme kavuşacak Allah aşkına yaa bırakacağım yeminle oyunu bezdim ya...Adamlar maçını izlememesine rağmen nasıl kazanabiliyor onca yıl çektiğim emeğe yazık değil mi???
    İstatistikleri ve kadrolarıda paylaşır mısın?

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    İstatistikleri ve kadrolarıda paylaşır mısın?
    Abi ne gerek var paylaşınca düzelecek mi net ondan iyiydim ve maçı izlemiyor bir fark olmalı emek verenle vermeyenin yazık günah yeminle yaa...

Newbie
    Ben yine berabere kaldım rakip yine maçını izlemeden yenmiş bravo adaletsizliğe aynen devam bu oyunu maçını izlemeyenler kazansın emek vermeyenler kazansın Adalet inşallah Er Geç tecelli eder oyunu sildim saygılarla...