Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Serkan Uyalçok

Thread: Çift özellikli oyuncu kumpası...

Newbie

Exclamation Çift özellikli oyuncu kumpası...

Çift özellikli oyuncu kumpası...-gk.jpg

Merhaba gectiğimiz gunlerde yapılan çift özellikli oyuncular etkinliğinden defalarca süre yenilemesi yaparak kendi takımıma uygun bir kaleci buldum.
    yıgınla token vererek bu oyuncuyu satın aldım ve şuan pişmanlıgını yasıyorum. yaklaşık 350 token harcadıgım oyuncunun oyun içerisinde hiçbir özelliğini göremedim. tamam birebir durdurucu ölzelliği oyuncunun kafasında yanmıyor ona bişey diyemem ama penaltı kurtarıcısı mutlaka her penaltıda aktif oluyor. son gelen karnaval etkinliğindede yaklasık 200 token harcadım birçok macta penaltılara kaldım ama beni hep yarı yolda bıraktı. bu durum karsısında nasıl bir yol izlenmeli dogru duzgun bir ticket atma yolu bulamadım sacma sapan otomatik mesajlar geliyor insan sinirleniyor. bilginize muhtacım teşekkurler...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Serkan Uyalçok View Post
    Click image for larger version. 

Name:	GK.jpg 
Views:	23 
Size:	40.2 KB 
ID:	132153

Merhaba gectiğimiz gunlerde yapılan çift özellikli oyuncular etkinliğinden defalarca süre yenilemesi yaparak kendi takımıma uygun bir kaleci buldum.
    yıgınla token vererek bu oyuncuyu satın aldım ve şuan pişmanlıgını yasıyorum. yaklaşık 350 token harcadıgım oyuncunun oyun içerisinde hiçbir özelliğini göremedim. tamam birebir durdurucu ölzelliği oyuncunun kafasında yanmıyor ona bişey diyemem ama penaltı kurtarıcısı mutlaka her penaltıda aktif oluyor. son gelen karnaval etkinliğindede yaklasık 200 token harcadım birçok macta penaltılara kaldım ama beni hep yarı yolda bıraktı. bu durum karsısında nasıl bir yol izlenmeli dogru duzgun bir ticket atma yolu bulamadım sacma sapan otomatik mesajlar geliyor insan sinirleniyor. bilginize muhtacım teşekkurler...
    Selamlar;

Bunu bu ay ki raporumda ilk olarak ileteceğim.Özelliklerin verilmiş olup destek ekibi tarafından incelenmesini sağlayacağım.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Newbie
    haklısın birçok yazdıgında. bunu zevk için aldım. fakat bilmeni isterimki sorun çözülmüş bugun farkına vardım. penaltı sırasında kafasında penaltı kurtarıcısı belirdi. ilginize teşekkürler..

Selamlar ;

Raporda yazacağım sonuç ne olacak göreceğiz.

Quote Originally Posted by Diglett View Post
    Kanka bir şey soracağım ama dürüst cevap bekliyorum. Bak, kaç senedir aynı topluluk içindeyiz, kah güldük, kah sinirlendik. 2017’de bu forumu bıraktıktan sonra geri döndüm, arada hoş olmayan durumlar da yaşandı.

Sen bu raporları kime gönderiyorsun? Direkt geliştirici takımına ulaşıyorsa amenna, ama başkasına gidiyorsa, geliştiricilere bile gönderildiğinden şüpheliyim.
    Bizden istenen şekilde oyun geliştiricilerine bu sayfa üzerinden göndermekteyiz.

Newbie
    konuyu güncelliyorum tekrardan aynı sorun yeniledi kendini kalecimin penaltı kurtarıcı özelliği pasif hale gelmiş bulunmakta bilginize...

Quote Originally Posted by Serkan Uyalçok View Post
    konuyu güncelliyorum tekrardan aynı sorun yeniledi kendini kalecimin penaltı kurtarıcı özelliği pasif hale gelmiş bulunmakta bilginize...
    Güncel şekilde ileteceğim.