Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Neden birinci değilim?

Newbie

Neden birinci değilim?

Neden birinci değilim?-screenshot_20200229-183549.jpg

Grupta rakip takımla skor tablosunda gözüken bütün istatistiklerimiz aynı ama rakip birinci görünüyor.

Rakibin deplasmandaki galibiyet sayısı 11, benimki de 11
    Rakibin deplasmandaki malubiyet sayısı 1, benimki 0
    Rakibin deplasmandaki beraberlik sayısı 1, benimki 2

Rakibin deplasmandaki gol sayısı 47, benimki 59
    Rakibin deplasmanda yediği gol sayısı 6, benimki 5

Yani deplasman istatistiklerim rakibinkilerden daha iyi. Ayrıca rakibi evimde de, deplasmanda da yenmişim.
    Kartlara baktım: İkimizde de kırmızı kart yok, rakibin sarı kart sayısı 10, benimki 5

Peki neden birinci ben değilim? Play-off turuna falan mı kalacağız, oyunda var mı öyle bir şey? Yoksa benim kupa kim vurduya mı gidecek?

Apprentice Anarşi's Avatar
    Rakiple Aranızdaki Maçlar Nasıl Bitti? Onlarda Aynıysa, Kart Sayıları Belirleyici Oluyor Diye Hatırlıyorum.

Newbie
    Evde 3-2, deplasmanda 2-1 yendim, kartları da maçlara tek tek girip saydım, 10 sarı onda 5 bende var. Ligin son maçı da onunlaydı, benden 3 puan 2 averaj öndeydi, ben 2-1 kazanınca durumlar eşitlendi. Yarın bir gün bir play-off maçı olmasını umuyorum ama internette bunun gibi eşitlik örneği bulamayınca acaba dedim oyuna play-off maçı kodlamamışlar mı?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Karşılıklı maçlarda sonuçlar tam olarak nasıl gerçekleşti?

3-2 dediğiniz maçı kim kazandı?

Quote Originally Posted by Onur Bulduk View Post
    Evde 3-2, deplasmanda 2-1 yendim, kartları da maçlara tek tek girip saydım, 10 sarı onda 5 bende var. Ligin son maçı da onunlaydı, benden 3 puan 2 averaj öndeydi, ben 2-1 kazanınca durumlar eşitlendi. Yarın bir gün bir play-off maçı olmasını umuyorum ama internette bunun gibi eşitlik örneği bulamayınca acaba dedim oyuna play-off maçı kodlamamışlar mı?
    Geçmiş Olsun, 2 Maçıda Sen Kazandıysan 3-2 ve 2-1 diyorsun, Play Off sistemi yok oyunda, kafasına göre belirlemiş.

Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post

SN. Moderatörümüz, Acil Koduyla Durum Bildirebiliyorsan, Sabah Ki Bug Tekrar Açsınlar, Geç Uyandığımız İçin Yetişemedik, Millet 180 Lik Takımlar Kurdu ( FB Gruplarından Bakabilirsin) Adil Eşit Şartlarda Maç Otnamamız Adına, 24 Saat Hatayı Düzeltmesinler. Birde Mesajları Silmemişsin DM atamıyoruz.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    SN. Moderatörümüz, Acil Koduyla Durum Bildirebiliyorsan, Sabah Ki Bug Tekrar Açsınlar, Geç Uyandığımız İçin Yetişemedik, Millet 180 Lik Takımlar Kurdu ( FB Gruplarından Bakabilirsin) Adil Eşit Şartlarda Maç Otnamamız Adına, 24 Saat Hatayı Düzeltmesinler. Birde Mesajları Silmemişsin DM atamıyoruz.
    180 lik takımların ekran görüntülerini paylaşır mısın?

180 lik takımların ekran görüntülerini paylaşır mısın?
    Reis Ortalık yıkıldı güncelleme yaptılar benim takım 70 den 1 e düştü, as hesap %1, açık bıraksalar daha iyiydi. Neden birinci değilim?-screenshot_20200301-193041.jpg

Bu yan hesap, as %25 Allahtan geç uyanmışım yoksa baya düşecekmiş

Newbie

Evimde 3-2 kazandım, deplasmanda 2-1 kazandım. Oyunda play-off olmadığından ve muhtemelen 1 maç öncesinde rakip birinci konumda bulunduğu, ve benim skor tablosundaki değerlerim rakibinkini geçmediği için oyun beni sıralamada rakibin önüne geçirmedi. Böylesi adil olmadı.
    Last edited by Onur Bulduk; 03-02-2020 at 09:14 AM.

Page 1 of 2 12 LastLast