Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree1Likes

Thread: Transfer Görevini tamamladım, ödülüm gelmedi!

Newbie
    Ercan bey cevabı gördünüz mü evet çeviri hatası vardı deniyor fakat size tokenlerinizi geri iade edemeyeceğiz diye dönüş yapıyorlar nasıl bir saçmalıktır bu? ee ben çeviri hatasından dolayı ödülüde alamadım ne olacak bu iş

Transfer Görevini tamamladım, ödülüm gelmedi!-screenshot_2020-04-14-15-56-10-552_com.android.email.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Aşkın Küçükdeniz View Post
    Ercan bey cevabı gördünüz mü evet çeviri hatası vardı deniyor fakat size tokenlerinizi geri iade edemeyeceğiz diye dönüş yapıyorlar nasıl bir saçmalıktır bu? ee ben çeviri hatasından dolayı ödülüde alamadım ne olacak bu iş

Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2020-04-14-15-56-10-552_com.android.email.jpg 
Views:	10 
Size:	84.7 KB 
ID:	132939
    Hesabınızın incelenmesini isteyin ve Türkçe Destek olarak yazın.

Newbie İREN İDMAN YURDU's Avatar
    Sayın Moderatör, oyunda Türkçe destek kaldıralı 1 sene oldu, Türkçe yazınca Lütfen ingilizce yazın diyorlar, arkadaşın durumuna yapacak birşey yok, çeviri hatası vardı, biraz gruplardan oyunu takip edip bu tür etkinliklerde yardım alabilirler. Sizde mesaj kutunuzu temizlerseniz, oyun içinde sürekli değişen durumla ilgili ulaşabiliriz. Sanırım zamanınız yok, moderatörlük için mesaj atmak istiyorum.
    SİNCE 1922

Quote Originally Posted by İREN İDMAN YURDU View Post
    Sayın Moderatör, oyunda Türkçe destek kaldıralı 1 sene oldu, Türkçe yazınca Lütfen ingilizce yazın diyorlar, arkadaşın durumuna yapacak birşey yok, çeviri hatası vardı, biraz gruplardan oyunu takip edip bu tür etkinliklerde yardım alabilirler. Sizde mesaj kutunuzu temizlerseniz, oyun içinde sürekli değişen durumla ilgili ulaşabiliriz. Sanırım zamanınız yok, moderatörlük için mesaj atmak istiyorum.
    Selamlar ;

Oyun içi tüm bilgiler sizlerden önce zaten bizlere söyleniyor bunu dert etmeyin Moderatörlük olarak herhangi bir alım şuan yok. Türkçe destek kaldıralı 1yıl 2 ay oldu bu arada bilgilerinize sunarım. Oyun içinde destek ekibine çeviri olarak atmanızı önerdim. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyacımız şuan için yok

Destek ekibimize mobilden giriş yaptıktan sonra *?* kısmından sonra "BİZE ULAŞIN" yerinden ulaşabilirsiniz.

DESTEK EKİBİMİZE BURADAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ : https://nordeus.helpshift.com/a/top-...=web&contact=1

Transfer Görevini tamamladım, ödülüm gelmedi!-94108790_549837562402546_762315201360953344_n.jpg

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-20-2020 at 10:10 AM.

Quote Originally Posted by Aşkın Küçükdeniz View Post

Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2020-04-14-15-56-10-552_com.android.email.jpg 
Views:	10 
Size:	84.7 KB 
ID:	132939
    Tekrar selamlar bu konuyu ayın 25 inde rapor olarak sunacağım siz burada menajer kimliğinize kadar paylaşırsanız sevinirim.

Page 2 of 2 FirstFirst 12