Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By EnesBaskaya6040

Thread: Selam

Newbie

Selam

Kolay gelsin bugün saat 10.30 sıralarında 18 yaşında st ve birebir golcü olan bir oyuncuyu almak için transfer bölümüne girip bekledim ben 34 jeton teklif edip alacağımı hayal ederken bir an da transferi kaybettim ve 35 jetona başka bir adam aldı aniden kapandı bu işten hiçbir şey anlamadım ve ben günlerdir her gün oyuna girip böyle bir oyuncu bekliyordum ağlayacaktım sinirden vallaha lütfen bu hatayı düzeltin eskiden Türkçe destek bölümü vardı oyunda artık oda yok ingilizce translateden yazıyoruz anlaşamıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim...

Newbie
    Siz destek bölümüne iletirseniz çok sevinirim cidden baya bir mağdur oldum...

Rookie ChocoLove's Avatar
    Salam

Sent from stupid app stop revealing my phone's name.

Newbie
    Quote Originally Posted by ChocoLove View Post
    Salam

Sent from stupid app stop revealing my phone's name.
    Ne diyorsun oğlum sen kimsin??

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by EnesBaskaya6040 View Post
    Kolay gelsin bugün saat 10.30 sıralarında 18 yaşında st ve birebir golcü olan bir oyuncuyu almak için transfer bölümüne girip bekledim ben 34 jeton teklif edip alacağımı hayal ederken bir an da transferi kaybettim ve 35 jetona başka bir adam aldı aniden kapandı bu işten hiçbir şey anlamadım ve ben günlerdir her gün oyuna girip böyle bir oyuncu bekliyordum ağlayacaktım sinirden vallaha lütfen bu hatayı düzeltin eskiden Türkçe destek bölümü vardı oyunda artık oda yok ingilizce translateden yazıyoruz anlaşamıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim...
    Selamlar;

Bu konuyu ilettim. İletişim sıkıntıları ve çevirilerin anlaşılmaması sonucu problemlerin Destek Ekibinin çözmediğini bu ay ki raporumda ilettim bunu yine ileteceğim.

Türkçe sorunların iletilmesi ve bunun daha rahat biçimde ifade edilmesinin taraftarıyım o yüzden sizlere hak veriyorum.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Bu konuyu ilettim. İletişim sıkıntıları ve çevirilerin anlaşılmaması sonucu problemlerin Destek Ekibinin çözmediğini bu ay ki raporumda ilettim bunu yine ileteceğim.

Türkçe sorunların iletilmesi ve bunun daha rahat biçimde ifade edilmesinin taraftarıyım o yüzden sizlere hak veriyorum.
    Teşekkür ederim ne kadar üzüldüm anlatamam günlerdir böyle bir oyuncu bekliyordum tam aldım dedim baktım başkası almış sonra desteğe felan da yazdım ama anlaşamıyoruz ki maalesef ama böyle bir oyuncunun gelme ihtimali gitti dimi neyse tekrardan tşk ederim ilgilendiğiniz için...