Results 1 to 6 of 6

Thread: Oyun motoru sapıtmış iyice

Banned

Oyun motoru sapıtmış iyice

Bu oynun artık oynanacak bi gram yanı yok. Aga bizden %20 kalite fazla takımdan fark yerken bizden o kadar düşük takımı yenemiyoruz. Bu nedir arkadaş şaka mısınız dedektif misiniz 7/24 benim maçları mı izliyor bu deyyuzunuz. Bu nasıl bir lakaytlık berbat bir oyun motoru var. Bi çeki düzen verin artık. Üst levelle eşleştirirp duruyosunuz yetmezmiş gibi maçlara müdahele ediyorsnuz. Adamın gri becerileri beyazdan fazla 20 kalite aşağıda adama şut çekemiyorum. Leş kargası oyun.

Newbie
    Quote Originally Posted by falcao View Post
    Bu oynun artık oynanacak bi gram yanı yok. Aga bizden %20 kalite fazla takımdan fark yerken bizden o kadar düşük takımı yenemiyoruz. Bu nedir arkadaş şaka mısınız dedektif misiniz 7/24 benim maçları mı izliyor bu deyyuzunuz. Bu nasıl bir lakaytlık berbat bir oyun motoru var. Bi çeki düzen verin artık. Üst levelle eşleştirirp duruyosunuz yetmezmiş gibi maçlara müdahele ediyorsnuz. Adamın gri becerileri beyazdan fazla 20 kalite aşağıda adama şut çekemiyorum. Leş kargası oyun.
    aynı sorun aylardır var hıcbır cozum yok anca reklam ve para derdıne dusmus durumdalar sorulara cpv bıle vermıyorlar....!!!!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by falcao View Post
    Selamlar

Oyun için düşüncelerinize hak veriyorum fakat şu var karşı rakibin moral kondisyon oynama tarzı ve oyuncuların istatistikleri her şey maçı değiştirebiliyor. Bunun olması için de sık sık transfer yerine iyi oyuncularınızı saklayıp +2/3 oyuncu transfer ederek takımı iyileştirebilirsiniz. Bir de maç esnasında çok taktik değiştirmeyin o an tüm dengeler bozuluyor.

Quote Originally Posted by putumku View Post
    aynı sorun aylardır var hıcbır cozum yok anca reklam ve para derdıne dusmus durumdalar sorulara cpv bıle vermıyorlar....!!!!
    Selamlar

Sorulara elimden geldiğince sizlerle aynı koşulda olup cevaplamaya çalışıyorum.Her ay sorunları iletip bunların dönütünü bizlerde güncellemeler ile birlikte görebiliyoruz.

Raporda bu konu iletilmiştir.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar

Sorulara elimden geldiğince sizlerle aynı koşulda olup cevaplamaya çalışıyorum.Her ay sorunları iletip bunların dönütünü bizlerde güncellemeler ile birlikte görebiliyoruz.
    sen ıletıyorsun ama hareket sıfır yavas yavas oyun bırakılmaya baslandı zaten 5 arkadasım bıraktı bende son kez sans verıyım dedım ama hala aynı oyun motoru bıtık halde bu sekılde kendınden kat kat gucsuz takımlardan 4 5 yıyen takım olmaz maalesef olay tamamen para ısıne gırdı....bugun arkadasım bır resım attı aynı takım 2 taktık bırınde tamamen dumduz ıp gıbı dıgerı normal oynadıgı ıkı sekıldede adam 4 gol yemıs hemde kendınden cok dha gucsuz takımdan o zaman ugrasıp taktık yapmaya gerek yok nasılsa taktıksız de 4 yenıyor taktık le oynadıgındada...