Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Anarşi
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Açık Artırma Sorunları ..!!

Newbie

Angry Açık Artırma Sorunları ..!!

Oyunu ileri seviyeye taşımış birisi türlü sebeplerden tokenleri harcıyor olabilir. Açık artırmada mücadele ettiği insanlar ise 1. seviye 85 tokeni olan ve acemi insanlar. Sen 5 token veriyosun adama gökten inmiş gibi kullanıyor. %80 lik adama 20 token teklif ediyorlar. Nasıl baş edeceğiz bunlarla Mehmet Bey ? Bu sezon da benden 50 sezon öndeki adamlarla açık artırmada mücadele ediyorum. Kim bilir adamlarda kaç yüz tane token var .. Eşitlik ve adalet nerde ? Tamam para kazanmanız lazım ama acemi ya da tam profesyonel geliyor karşımıza .. Biz o zaman hiç transfer yapmayalım ya da dişimizden tırnağımızdan biriktiğimiz 20-30 tokeni 1 futbolcuya verelim siz de rahatlayın biz de ..!!

Apprentice Anarşi's Avatar
    bu oyunun sahibi Mehmet değil. Söylediklerine gelince, oyunu bilen hiç kimse 50 token veripte oyuncu almaz. Ben en fazla 3 token verip alırım. Oyuncu seçiminde herkesin kendi tarzı var. Bence tarzını değiştir, uslubun hoş değil, buradaki herkes oyuncu kimse oyuna ortak veya geliri yok. Sen hangi konumdaysan bizde aynı konumdayız. Sorularına cevap arıyorsan, direkt nasıl yapman gerektiğini sor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Oğuzhan Çelikoğlu View Post
    Oyunu ileri seviyeye taşımış birisi türlü sebeplerden tokenleri harcıyor olabilir. Açık artırmada mücadele ettiği insanlar ise 1. seviye 85 tokeni olan ve acemi insanlar. Sen 5 token veriyosun adama gökten inmiş gibi kullanıyor. %80 lik adama 20 token teklif ediyorlar. Nasıl baş edeceğiz bunlarla Mehmet Bey ? Bu sezon da benden 50 sezon öndeki adamlarla açık artırmada mücadele ediyorum. Kim bilir adamlarda kaç yüz tane token var .. Eşitlik ve adalet nerde ? Tamam para kazanmanız lazım ama acemi ya da tam profesyonel geliyor karşımıza .. Biz o zaman hiç transfer yapmayalım ya da dişimizden tırnağımızdan biriktiğimiz 20-30 tokeni 1 futbolcuya verelim siz de rahatlayın biz de ..!!
    Selamlar;

Genelde oyunu hangi sunucudaysan takip et yoğunluğun az oldugu erken saatlerde açık arttırmaya girmeni tavsiye edebilirim.

Bende açık arttırmaya girsem karşı rakibin kaç tokeni olduğunu bilmiyorum eşitlik kısmı bazı konularda yok bunu zaten söylüyorum ama açık arttırma tekliflerinde pek bir şey deme şansım malesef yok.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Oğuzhan Çelikoğlu View Post
    Güzel kardeşim ben oyunun sahibi Mehmet Bey anlamını taşıyan bi cümle kurdum mu ? Sen de biraz anlayışını değiştir ! Tek muhattabımız Mehmet Bey .. Mesajlarımızda ismi geçse de aktif hedefimiz çoğu zaman o olmuyor .. Sen bence oyunu falan bırak avukat ol hem beslendiğin muhabbetleri orda daha iyi yaparsın burda sana fazla ekmek çıkmaz .. Ayrıca Mehmet Bey in işine de konumuna da saygım var sen nerde olduğunu biliyorsan sorun yok ben de yerimi biliyorum.. Kal sağlıcakla bol şans ..
    Selamlar ;

Moderatörlük dışında bir mesleğim olduğu için çok sık aktif olmam mümkün değil.

Sorunları bugün rapor halinde sunacağım bunun da bilgisini vermiş olayım şimdiden
    Anarşi likes this.

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar ;

Sorunları bugün rapor halinde sunacağım bunun da bilgisini vermiş olayım şimdiden
    24 video sınırlamasına değinirsen sevinirim

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar ;

Ahh Mehmet Bey mesajları silmeseydiniz keşke Neyse canınız sağolsun ben de en az sizin kadar gereksiz ne kadar mesaj varsa hakkından gelmek için burdayım kolay gelsin