Results 1 to 2 of 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Token satın alma

Newbie

Token satın alma

Ya bu amk oyununda ne zaman para verip token alsam avradını siktigim oyununda oyuncular oynamıyor benim gücüm 120 rakip 99 atak yapamıyorum sikicem böyle işi ya yazıktır günahtır bir daha token satın alanın anasını avradını yani bu nedir amk amk amk... ya lan takım Kuranla kurmayanla bir olur mu nasıl olur böyle birşey ya bir tane değil ha üst üste 4 5 maç yani ayıptır sikerim böyle işi ya o top Eleven ilgilililerine duyurulur amk amk amk amk amk yani başka sözüm yok...

KÜFÜR VE ARGO SÖZLER FORUM KURALLARINA UYMAMAKTADIR BU YÜZDEN İLK KEZ MENAJER UYARILMIŞTIR.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-14-2021 at 05:44 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Sabri Virtue View Post
    Ya bu amk oyununda ne zaman para verip token alsam avradını siktigim oyununda oyuncular oynamıyor benim gücüm 120 rakip 99 atak yapamıyorum sikicem böyle işi ya yazıktır günahtır bir daha token satın alanın anasını avradını yani bu nedir amk amk amk... ya lan takım Kuranla kurmayanla bir olur mu nasıl olur böyle birşey ya bir tane değil ha üst üste 4 5 maç yani ayıptır sikerim böyle işi ya o top Eleven ilgilililerine duyurulur amk amk amk amk amk yani başka sözüm yok...
    Merhabalar

Lütfen küfür ve argo kelimeleri olmadan yazarsanız sevinirim.
    Yaşamış olduğunuz durumu Destek Ekibine iletirseniz size yardımcı olacaklardır.
    khris and İREN İDMAN YURDU like this.