Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By SrbIN71

Thread: чет канал top eleven srb

  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139

    чет канал top eleven srb

    Пошто је та тема најављена колико видим још пре пар месеца а ништа није урађено по том питању, решио сам да засучем рукаве. Јес да је ладно, ал шта ћеш Решио сам да направим чет канал за све нас који волимо ову игрицу. Идеја је да поред класичног разбијања досаде, блејање на каналу када смо без обавеза у РЛ-у, послужи и као помоћ у виду тактика , подешавања и свега што има везе са ТОП 11. Чет је на IRC mibbit-u. Сервер канала је Rizon.


    ДА УЂЕШ НА ЧЕТ КЛИКНИ НА ЛИНК: Mibbit.com Webchat client



    Када кликнеш на линк појавиће се следећа слика. Потребно је да укуцаш ник (мада можеш да користиш и рандом) а затим клкни на Go . Ако ти се ник састоји из 2 или више делова, потребно их је одвојити доњом цртом. Пример: Pera_PERIC





    За дан 2 одрадићу ново видео упутство.До тада послужиће и ово:







    Добро дошли
    Last edited by SrbIN71; 06-14-2013 at 11:40 AM.
    Macva FC likes this.

  2. #2
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by SrbIN71 View Post
    Пошто је та тема најављена колико видим још пре пар месеца а ништа није урађено по том питању, решио сам да засучем рукаве. Јес да је ладно, ал шта ћеш Решио сам да направим чет канал за све нас који волимо ову игрицу. Идеја је да поред класичног разбијања досаде, блејање на каналу када смо без обавеза у РЛ-у, послужи и као помоћ у виду тактика , подешавања и свега што има везе са ТОП 11. Чет је на IRC mibbit-u. Сервер канала је Rizon.


    ДА УЂЕШ НА ЧЕТ КЛИКНИ НА ЛИНК: Mibbit.com Webchat client



    Када кликнеш на линк појавиће се следећа слика. Потребно је да укуцаш ник (мада можеш да користиш и рандом) а затим клкни на Go . Ако ти се ник састоји из 2 или више делова, потребно их је одвојити доњом цртом. Пример: Pera_PERIC





    За дан 2 одрадићу ново видео упутство.До тада послужиће и ово:







    Добро дошли
    Super je stvar, samo sto niko nece da ga koristi :-(
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #3
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da nema zanimanja za tako necim, ali kad bi bilo, nije potrebno raditi to na IRC-u, moze se dodati jedan chat i u sklopu foruma, tj shoutbox

    Sezona 27, Level 27


  4. #4
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da nema zanimanja za tako necim, ali kad bi bilo, nije potrebno raditi to na IRC-u, moze se dodati jedan chat i u sklopu foruma, tj shoutbox

    Bilo dobro Aco
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #5
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Bi, samo to utjece i na server, a posto nema bas zanimanja, bolje je to i ne raditi.
    Sezona 27, Level 27