Page 49 of 49 FirstFirst ... 39474849
Results 481 to 485 of 485
Like Tree264Likes

Thread: Sezona 42 : 30 Jun - Kako vam ide?

  1. #481
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Zavrsena je i 18 sezona

    Prvenstvo

    Bilo je gusto tokom cele sezone...na kraju donosimo jos jedan trofej u NTNK United riznicu





    Liga Sampiona


    Grupna faza bez problema i onda pocinje ludilo...na kraju donosimo jos jedan trofej u NTNK United riznicu




    Kup

    Bilo je bas tesko od samog pocetka...i dogurali smo do 1/4 finala...


    Shadow and Slypire like this.

  2. #482
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Prođe i 28 sezona
    Ko da je juče bio 19.6.2011



    Dva trofeja ove sezone i više sam nego zadovoljan

  3. #483
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Objavio sam vec post sa zavrsetka moje sezone ali evo jos jednom kratak rezime:

    Osvojeno Liga & Ls, Sezonski cilj ispunjen 66,66%, Najbolji strelac lige Aguero, naj asistent Aguero, Naj ocenjeni Aguero. Drugi put zaredom apsolutni MvP lige

    Statistika tima:



    Za kraj sam kupio dosta igraca od 3* i cuvam jednog akademca cisto zbog kupa Q mi je bio 84.2 skaut sada je 76.8 5* sto je dobro, nadam se da cu sutra dobro proci i da cu imati i dobre igrace na aukciji !

    Srecno svima u novoj sezoni, oko 12 cu zakljucati ovu i otvoriti novu temu

  4. #484
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    I da, plan za sledecu sezonu je

    1) da se zamene bekovi L i D kao i MR

    2) ako nema skupih i dobrih igraca za plan 1 kupujem DMC & AMC & MR i igram "dandelion"

    DC-DC-DC
    --DMC--
    ML-MC-MR
    --AMC--
    -ST-ST-

  5. #485
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Završena je i 6 sezona. Uprava kluba je zadovoljna ovosezonskim uspjehom. Prvi put nakon 6 sezona Sebastian FC je postao prvak lige, to je ujedno i najveću uspjeh kluba i prvo osvajanje nekog takičenja. 71 bod bio je dovoljan za osvajanje lige, uz to je postignuto 87, a primljeno 12 golova.


    Mladi napadač Srđan Ljubić ponovo je proglašen najboljim strijelcem lige sa 24 gola, 2 gola manje nego prošle sezone.



    Suree Kraisorn, još jedan napadač iz redova Sebastian FC, dobija nagradu kao najbolji asistent ove sezone.



    I na kraju najbolje ocjenjeni igrač , veliko ovosezonsko pojačanje, Tajlanđanin Eakkasan Suichoe (21).
    U borbi za ovu prestižnu nagradu bila su još 2 napadača Sebastan FC : Srđan Ljubić i Suree Kraisorn.



    Ovaj mladi veznjak kupljen je na aukciji 12.7.2013. godine i od tada je odigrao 14 utakmica i zabilježio 15 golova i 8 asistencija za svoj klub i uz to je bio proglašen 4 puta igračem utakmice. Mlada nada Sebastian FC.



    Nakon toliko tanjira red je bio da osvojimo i neku titulu

    Podsjetimo se samo da nismo bili baš uspješni u ostalim takmičenjima, naime, ispali smo u 1/8 takmičenja u Ligi Prvaka a u Kupu smo došli do 1/4 odakle smo, nažalost, eliminisani.
    Last edited by TheMahe97; 07-27-2013 at 09:16 PM.

Page 49 of 49 FirstFirst ... 39474849