Page 31 of 49 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 485
Like Tree264Likes

Thread: Sezona 42 : 30 Jun - Kako vam ide?

  1. #301
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Sistem ponovo ubijaa...



    Razumem ja to sve, nisam pratio tekmu ali ni ovaj lik nije pratio, moral + kondic. sve u fullu ali ako se vec na pocetku sezone odredi ko mora da ispadne ne pomaze meni ni najbolji tim koji sam do sada imao ...

    Da li imam neke sanse da se vratim iz "mrtvih" na mom stadionu? Radio sam to dosta puta nadam se da ce tim imati snage za jos ovaj put...

  2. #302
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Dobro sam i gol dao
    Iz mog poseda rešetao je kako je stigao



    Rešetao je izgleda sa desne strane, njegovo desno krilo Seymour igrač utakmice, dok su levi bek Kemendi i levi vezni Smulders bili najslabiji u tvom timu

  3. #303
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Sistem ponovo ubijaa...



    Razumem ja to sve, nisam pratio tekmu ali ni ovaj lik nije pratio, moral + kondic. sve u fullu ali ako se vec na pocetku sezone odredi ko mora da ispadne ne pomaze meni ni najbolji tim koji sam do sada imao ...

    Da li imam neke sanse da se vratim iz "mrtvih" na mom stadionu? Radio sam to dosta puta nadam se da ce tim imati snage za jos ovaj put...
    Naravno da se možeš vratiti, ipak je lopta okrugla i svašta je moguće

  4. #304
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    kao i ,,skoro'' svake sezone ulazimo u period navlacenja zivaca na konac ...

    cak sam za sekundu osetio da se kao i malo borim za ,,titula'' a onda zadnjih sedam tekmi samo 4 osvojena boda ... i tako ,,promoushn'' opet visi u vazduhu iako imam verovatno najaca ekipa al sam los takticar ...

    White Rabbit ☮ Jefferson Airplane ♥ 1967 - YouTube

  5. #305
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Svajc View Post
    Naravno da se možeš vratiti, ipak je lopta okrugla i svašta je moguće
    Ove sezone ko god da igra u tandemu sa Aguerom on se ne primecuje u komentarima i cini mi se da samo kvari igru, ne znam sta me teralo da igram sa 2 napadaca, u revansu krece 5 4 1 ili 4 5 1 pa sta Bog (random) da..

  6. #306
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    evo pulena

  7. #307
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Sistem ponovo ubijaa...



    Razumem ja to sve, nisam pratio tekmu ali ni ovaj lik nije pratio, moral + kondic. sve u fullu ali ako se vec na pocetku sezone odredi ko mora da ispadne ne pomaze meni ni najbolji tim koji sam do sada imao ...

    Da li imam neke sanse da se vratim iz "mrtvih" na mom stadionu? Radio sam to dosta puta nadam se da ce tim imati snage za jos ovaj put...
    5:0...
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  8. #308
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Ove sezone ko god da igra u tandemu sa Aguerom on se ne primecuje u komentarima i cini mi se da samo kvari igru, ne znam sta me teralo da igram sa 2 napadaca, u revansu krece 5 4 1 ili 4 5 1 pa sta Bog (random) da..
    Možeš i 3U-1-4-2 da probaš, ovu sam formaciju ja igrao ove sezone protiv uskog dijamanta i uvek sam dobijao, mada pošto kažeš da ćeš igrati sa 1 napadačem onda ti je najbolje 4-5-1

  9. #309
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Danas su mi igrači očajno odigrali, ne znam što im je bilo, na kraju i bod je dobro što sam izvukao...



    Last edited by DakAfcB; 07-19-2013 at 09:31 AM.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  10. #310
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by DakAfcB View Post
    Danas su mi igrači očajno odigrali, ne znam što im je bilo, na kraju i bod je dobro što sam izvukao...



    Opustili se zbog velike prednosti

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

Page 31 of 49 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast