Results 1 to 2 of 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By nsretkovic

Thread: Utakmice prijatelja/PROBLEM!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1

    Question Utakmice prijatelja/PROBLEM!

    Zdravo svima,
    od skora sam poceo da igram ovu igricu ali jos od pocetka imaj jedan problem,nikako nemogu da pogledam niti da pratim
    ni jednu utakmicu prijatelja a vidim da ostali protivnici iz moje lige mogu da vide mene i da navijaju.
    Mislio sam da je problem u podesavanjama na mom face.nalogu ali nemogu da otkrijem u cemu je problem.
    Molim za objasnjenje i pomoc.
    Hvala

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Makedonac View Post
    Zdravo svima,
    od skora sam poceo da igram ovu igricu ali jos od pocetka imaj jedan problem,nikako nemogu da pogledam niti da pratim
    ni jednu utakmicu prijatelja a vidim da ostali protivnici iz moje lige mogu da vide mene i da navijaju.
    Mislio sam da je problem u podesavanjama na mom face.nalogu ali nemogu da otkrijem u cemu je problem.
    Molim za objasnjenje i pomoc.
    Hvala
    Dobrodosao na forum. Sto se tice tog pracenja, u igrici postoji dosta servera i ako si razlicit server u odnosu na prijatelja ti njemu ne mozes da pratis utakmice...A sto se tice lige, u ligi dobijas timove koji se poklapaju sa tobom po serveru i zato oni mogu da ti prate utakmice..eto to je to I da dodam posto mnogo vas pocetnika postavlja pitanje da li moze server da se promeni pa odmah da odgovorim, ne moze