Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Shadow

Thread: Raspodela skil poena

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7

    Raspodela skil poena

    Moze li mi neko reci kako najpravilnije da raspodelim skil poene? Da li treba da najvise skil poena dodeljujem fizickim i mentalnim osobinama pa onda napadu i odbrani (zavisi od toga na kojoj poziciji igra igrac), to sam primetio kod ovog Murinja, da ima bolje fizicke imentalne osobine od napada i odbrane nebitno na kojoj poziciji igra igrac (mozda tako bolje igraju)???

  2. #2
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by PetarP View Post
    Moze li mi neko reci kako najpravilnije da raspodelim skil poene? Da li treba da najvise skil poena dodeljujem fizickim i mentalnim osobinama pa onda napadu i odbrani (zavisi od toga na kojoj poziciji igra igrac), to sam primetio kod ovog Murinja, da ima bolje fizicke imentalne osobine od napada i odbrane nebitno na kojoj poziciji igra igrac (mozda tako bolje igraju)???
    Podjednako svima rasporedjujes,ja u principu kad dodeljujem gledam da sve tri budu jednake.
    Ne volim kao neki da forsiram samo napad ili odbranu......
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja idem ravnomerno uglavnom.

  4. #4
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by PetarP View Post
    Moze li mi neko reci kako najpravilnije da raspodelim skil poene? Da li treba da najvise skil poena dodeljujem fizickim i mentalnim osobinama pa onda napadu i odbrani (zavisi od toga na kojoj poziciji igra igrac), to sam primetio kod ovog Murinja, da ima bolje fizicke imentalne osobine od napada i odbrane nebitno na kojoj poziciji igra igrac (mozda tako bolje igraju)???

    golmanima i odbrani gruvam samo odbranu ... a ove ostale dve samo kad moram i cim mogu opet gruvam odbranu ...

    igracima u liniji zadnjih veznih dakle DML i DMR gruvam podjednako sve 3

    svima ostalima ,,napred'' znaci sredini i navalnom redu gruvam samo napad a ove ostale dve samo kad moram i cim mogu opet gruvam napad ...


    mada ne ostvarujem neke rezultate al mi se cini da je shatro dobro da iako mi je tim npr. kvaliteta 140 da imam odbrambene plejere kojima je odbrana 152-155 i napadace kojima je napad 153 itd ...
    Last edited by acanbg; 07-08-2013 at 01:16 PM.

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Mislim da ti je najbolje napadacima na napad i f&m veznjacima sve u ravnotezi i odbrani i gosi na odbranu i f&m

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2