Results 1 to 5 of 5

Thread: Napredovanje i finansije

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213

    Napredovanje i finansije

    Ovo mi je prva sezona, prikljucio sam se kada je tim bio na sredini tabele i od veceras sam prvi u ligi sa 7 vezanih pobeda

    Ono sto me zanima i malo plasi je sta raditi kada predjem na 2. nivo i igraci mi izgube po jednu * ??? Koliko ce mi trebati da je vrate?

    Ono sto me posebno zanima i zbog cega sam i napravio ovu temu jesu finansije. Da li generalni sponzori nude vise para kako se napreduje kroz igru ili je uvek ona prva opcija od 600k a ostale +10% +20 +30? Takodje da li se za pobedu opet dobija 7+ K ili se i to povecava i da li se povecava i novac za poziciju u toj novoj ligi?

  2. #2
    Newbie Марко Аврамовић's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Ovo mi je prva sezona, prikljucio sam se kada je tim bio na sredini tabele i od veceras sam prvi u ligi sa 7 vezanih pobeda

    Ono sto me zanima i malo plasi je sta raditi kada predjem na 2. nivo i igraci mi izgube po jednu * ??? Koliko ce mi trebati da je vrate?

    Ono sto me posebno zanima i zbog cega sam i napravio ovu temu jesu finansije. Da li generalni sponzori nude vise para kako se napreduje kroz igru ili je uvek ona prva opcija od 600k a ostale +10% +20 +30? Takodje da li se za pobedu opet dobija 7+ K ili se i to povecava i da li se povecava i novac za poziciju u toj novoj ligi?
    Ne znam da li si do sad dobio odgovore, ali ću ti odgovoriti svakako

    Što se tiče brzine kojom će vratiti svoje zvezdice, sve zavisi od njihovog trenutnog kvaliteta. Neko se setio pa je napravio tabelu prema kojoj možeš da izračunaš koliko ti tačno treba do sledećeg kvaliteta i sledeće zvezdice ( Top Eleven - Online Spreadsheets - EditGrid )

    Na drugom nivou će ti se otvoriti druga opcija, na trećem treća i na četvrtom četvrta ( Logično ).
    Dobijačeš više ne samo za utakmicu koju si dobio već i za osvojeno mesto u ligi

    TEAM: FC RKOMA

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    A da li na visim nivoima prva opcija ugovora, koja sada iznosi 600k, daje vise para ili je i dalje na 600k???

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    600K je do 4. nivoa a kasnije se povecava. Na sledecem nivou ces imati ponude da kupujes kvalitetnije igrace, tada ce ti kvalitet 25-29 biti 5* 20-24 4* itd. Sto se tice lige i tu ce biti veci fondovi, na jednom mecu ces valjda 28K dobijati a za prvo mesto je nagrada cak 1.6 M

  5. #5
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Cak 1.6 m za prvo mesto da nije to malo malo