Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast
Results 171 to 180 of 190
Like Tree96Likes

Thread: Sezona 45: Septembar 22.- Kako vam ide?

  1. #171
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Tek sam poceo da igra, svidela mi se igra ali sad vec ozbiljno razmisljam da je napustim! Zasto da se nerviram i kidam zivce ako vec to mogu da izbegnem!???
    Danas, naravno- a kako bi drugacije, opet jos 2 povrede!!! Nemam vise kofera, nemam vise ni igraca, preti mi automatska registracija 0:3. A tek mi predstoji borba za titulu u vrlo gustoj ligi. Razlike su 1 poen, a treba da igram sa 3 ekipe iz prvih 4 u ligi. Kako tj sa kojim timom???Razmisljao sam i da kupim T pre par dana, ali sad... NEMA SANSE!!! Sad mi dodje zao sto sam uopste odlucio da pocnem da igram. Totalno sam rezigniran da nemam reci da opisem.

  2. #172
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139



    Svajc, DakAfcB and nsretkovic like this.

  3. #173
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Tek sam poceo da igra, svidela mi se igra ali sad vec ozbiljno razmisljam da je napustim! Zasto da se nerviram i kidam zivce ako vec to mogu da izbegnem!???
    Danas, naravno- a kako bi drugacije, opet jos 2 povrede!!! Nemam vise kofera, nemam vise ni igraca, preti mi automatska registracija 0:3. A tek mi predstoji borba za titulu u vrlo gustoj ligi. Razlike su 1 poen, a treba da igram sa 3 ekipe iz prvih 4 u ligi. Kako tj sa kojim timom???Razmisljao sam i da kupim T pre par dana, ali sad... NEMA SANSE!!! Sad mi dodje zao sto sam uopste odlucio da pocnem da igram. Totalno sam rezigniran da nemam reci da opisem.
    To se nama desava na onim profila gdje je u toku 35T liga, dok meni na mom profilu nisam imao povredu ni 1 cijelu sezonu ...
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  4. #174
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    To se za povrede neće nikada promeniti. Moj savet je da dovodiš neke matorce kao zamene u slučaju velikog broja povreda.
    Evo i finala sutra:


  5. #175
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    U 24. kolu Bank FC nas je zaustavio i slavio sa 0:1...ponovo se nismo snašli protiv formacije 4-3U-3...



    Nema veze...sa porazom ili bez titula je naša !

  6. #176
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    jednom sam sezonu zavrsio sa 24-2-0 i gol razlikom 126-8.To je odlicno Svajc.Razvalio si ligu.Cestitke
    Svajc likes this.

  7. #177
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Izgubio sam, naravno. Ne samo utakmicu već i prvenstvo. A i igrač mi je dobio 2 žuta tako da ne može da igra sledeću, a ja nemam dovoljno igrača. 0:3

  8. #178
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Ja sam 8.u ligi, ali sam kupio Sezona 45: Septembar 22.- Kako vam ide?-arsenal.jpg.
    Shadow likes this.

  9. #179
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    DT je osmi put u svojoj istoriji osvojio ligu šampiona!



    Last edited by Svajc; 10-18-2013 at 07:21 PM.
    nsretkovic and Zinaid Klicic like this.

  10. #180
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Pucaju topovi

Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast