Dokle ovo ide,kada prestati i reci NE?Tesko je to,svaka nova sezona te tjera da budes jos bolji i gladan trofeja...
Nakon 16 sezona,uz bezbroj trofeja,moj veliki drug SVAJC je to mogao.
U tih 16 sezona,nisam siguran,al 9-10 naslova lige,10 naslova LS(iz 13 finala) i jedan pehar kupa,zajedno sa naslovom LS,u toj zadnjoj sezoni a da nije ni utakmice pogledao govori o kakvom se menageru radi...
Bili smo isti nivo(razliciti serveri)-gdje se odlican tim ne moze sastaviti bez 50-100 Tna po sezoni.Tako 6 sezona,gotovo svakodnevno se culi,pricali o protivnicima I formacijama,prvi dan sezone ustajali ujutro na TL i radovali se kad pokupimo igraca za 1-2 T-na.
U zadnje dvije sezone se razocarao u igricu a utakmice nije ni pratio,a onda 5. dan ove sezone koja mu je krenula lose je odlucio prestati.Javio se i pitao hocu li koji grb ili dres da mi posalje...Molio sam ga da to ne radi,da nastavi jos malo al dzaba...
Oni koji su ga poznavali;ovdje na forumu,znaju o kome govorim i zato bi volio da LEGENDA i DREAM TEAM ostane zapamcena kao jedan od najboljih menagera sa ovih prostora...