Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree8Likes

Thread: Vase iskustvo sa nagradnim igrama?

  1. #1
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091

    Vase iskustvo sa nagradnim igrama?

    Dakle postoje igre preko Twitera i Facebooka gdje mozete osvojiti tokene (obicno 50 ili 75) ako vas izvuku. Twiter nemam no poceo sam da igram ovdje https://www.facebook.com/topeleven?hc_location=stream pa me zanimaju vasa iskustva, da li netko igra ovo, da li je mozda imao srece pa bio izvucen, isplati li se ovo uopce?

    I jos da pitam, sta je sa nagradnim igrama koje su ovdje bile a mogao se osvojiti dres i grb cini mi se, hocete li to ponovno uvesti ili?
    Shadow likes this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Provereno znam da je osoba iz moje liste prijatelja uspela da osvoji tokene na tviteru. U principu to su vrlo jednostavna pitanja opali odgovor pa šta bude. Što se tiče foruma dok ne dođe još neki aktivan mod na ovom delu foruma neće biti nagradnih igara. Kada se to reši krenućemo ponovo.

  3. #3
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ma znam da su jednostavna pitanja, ali igra jako puno ljudi, evo sad bas gledam i oko 40 000 ljudi je igralo igru pa je mala sansa nesto dobiti, no igrat cu od sada redovno, imam ukupno 5 profila ali samo jedan mi je onaj pravi (o njemu tu i pisem), ovi drugi su tek tako zbog tokena pa ako dobijem na kojem opet super, jer mi treba nova garnitura dresova i grb a zao mi davati sa glavnog profila.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Skupljaj na alternativnim profilima i pokloni na glavni

  5. #5
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pa da, to i radim
    Shadow likes this.

  6. #6
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Moj drug je uspeo da dobije nagradu, istina na zvanicnoj stranici TE za Srbiju.
    Ali sigurno da je i ovde fer takmicenje iako ima bas dosta ucesnika pa su i sanse procentualno znacajno manje.

  7. #7
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Moj drug je uspeo da dobije nagradu, istina na zvanicnoj stranici TE za Srbiju.
    Ali sigurno da je i ovde fer takmicenje iako ima bas dosta ucesnika pa su i sanse procentualno znacajno manje.
    Ovdje pretpostavljam da mogu igrati samo igraci iz Srbije? Aj ako nije problem daj link ovdje, neka imamo na jednom mjestu sve linkove gdje se moze doci do nekih nagrada.

  8. #8
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Trenutno na toj stranici nema nagradnih igara. Da bilo je, ali za sada ih nema. Radi se na tome da ih bude. Sve zavisi od marketinškog dela firme. Na tviteru i na globalnoj strani Top Elevena su jedino zastupljene nagradne igre.

  9. #9
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Da li vi mislite to na ovu facebook stranicu?

    Top Eleven (Srpski)

    Ako je to ta onda sam dugo vec na njoj, i pisem povremeno tamo.

    Ako bude nagradnih igara da li mogu igrati samo igraci iz Srbije ili svi?

  10. #10
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Mogu svi.

Page 1 of 2 12 LastLast