Results 1 to 10 of 10
Like Tree6Likes
  • 2 Post By bojan2143
  • 1 Post By bojan2143
  • 1 Post By bojan2143
  • 1 Post By basta95
  • 1 Post By bojan2143

Thread: Finansijska stabilnost

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7

    Question Finansijska stabilnost

    31. sam level , i zanima me kako vi postizete to da budete sa parama u plusu ?

    Ja imam oko 15 igraca kojima je plata 40-45 miliona , to je dnevno minus od oko 20-25 miliona , a ja za pobedu u ligi dobijam oko 2 miliona , ukoliko motivisem igrace u ligi , kupu i ligi sampiona to je jednostavno nemoguce postici , ja sam u plusu prvih 5 dana lige dok prodam igrace posle jurim prijateljske utakmice kako bi se odrzavao na nuli
    Koliko vi dajete bonuse igracima ? koliko su vam karte itd /// ?

  2. #2
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Nikakve ja bonuse me dajem. Kod mene je sve ko u Hitlera. Karte su mi ja mislim Prijateljska-1, Liga-5, LP-6, Kup-7
    NK Kosavin


  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    koji si level ? verovatno prvi , cim su ti te cene karata

  4. #4
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by basta95 View Post
    koji si level ? verovatno prvi , cim su ti te cene karata
    Sedmi. Koje da stavim?
    NK Kosavin


  5. #5
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by basta95 View Post
    31. sam level , i zanima me kako vi postizete to da budete sa parama u plusu ?

    Ja imam oko 15 igraca kojima je plata 40-45 miliona , to je dnevno minus od oko 20-25 miliona , a ja za pobedu u ligi dobijam oko 2 miliona , ukoliko motivisem igrace u ligi , kupu i ligi sampiona to je jednostavno nemoguce postici , ja sam u plusu prvih 5 dana lige dok prodam igrace posle jurim prijateljske utakmice kako bi se odrzavao na nuli
    Koliko vi dajete bonuse igracima ? koliko su vam karte itd /// ?
    Pa gledaj ako mozes da nadjes slobodne igrace, evo ja jutros kupio 4 i kad ih prodam to je vise od 400 mil u plusu (30 level) a inace bonusi su mi svi na max
    Crni and VajoVrbas like this.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Kako mislis slobodne igrace ? nisam razumeo sta ti radis ?

  7. #7
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by basta95 View Post
    Kako mislis slobodne igrace ? nisam razumeo sta ti radis ?
    Igraci koji ne pripadaju nijednom klubu, za koje ne dajes novac u zagradi im stoji slovo s (slobodan) a ako ti je igrica na engleskom onda u zagradi stoji slovo f (free) Kod mene trenutno u ponudi nema nijedan ali ih ima na mom drugom profilu

    Crni likes this.

  8. #8
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Uvek su kvalitet 3* i gledaj da dovodis mladje jer ces lakse da ih prodas. Cudi me da si 31 level a nikad ih nisi dovodio? To je jedini nacin brze zarade novca
    Crni likes this.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Vidis igram ovo vec 2 godine , a nisam znao za tu foru heheh , kod mene na glavnom profilu 31. level ima samo ovih matoraca koji bi se penzionisali na kraju sezone tako da se ne isplati , hvala
    Crni likes this.

  10. #10
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    I kod mene je tako, uglavnom starci ali jutros se pojavili trojica ispod 20 godina i jedan sa 24 godine tako da sam ih uzeo. Zato sam i ti rekao probaj da nadjes slobodne.
    Crni likes this.