Page 18 of 96 FirstFirst ... 816171819202868 ... LastLast
Results 171 to 180 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #171
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Dinko dobrodošlica i od mene ....

    Idemo dalje , gostovanja su dosta dobro prošla , bez primljenih pogodaka ...

    Prvo smo posjetili Marko gdje je Hajduk u gostujućoj utakmici kupa slavio sa 4 gola razlike tako da kod kuće ostaje lakši dio zadatka koji će predvoditi druga momčad Hajduka.



    Zatim smo posjetili prelijepu Hrvatsku gdje smo također gostovali u gradskome derbiu. Hajduk je odnio pobijedu sa 2 gola razlike i tako ja došao na prvo mjesto Lige ...




    Sutra nas očekuju također dvije zanimljive utakmice. Prvo ćemo ugostiti turčina Ibrahima i njegov klub Anatolia SK u okviru grupne faze Lige prvaka



    Te poslje toga privatnim avionom se putuje u Brazil u goste Dos Santosu i njegovome klubu radi ligaške utakmice

    Volf, Aleksandar Ilok and NTNK like this.

  2. #172
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Osvetnicki pohod No2..

    Nakon jucerasnje slatke osvete, danas je stigla druga.. protivnik je bio menadjer koji mi je uzeo golmana za 47 tokena...no taj golman je danas izbusen kao svicarski sir







    Sutra je osvetnicki pohod NO3 Protivnik je drugi na tabvlici i klub koji nas je prije par sezone izbacio..ili iz kupa ili iz lige prvaka, ne mogu se sjetiti.



    Podjednako uspjesni bili smo i u kupu, nastradao je protivnik sa 12 levela identicnim rezultatom kao i u ligi.



    Mislim daje ovo rijesena prica te ce u uzvratu priliku dobiti oni koji manje igraju.
    Volf, NTNK and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #173
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Vidim sada i dobio ocenu 5

  4. #174
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Nakon jučerašnjeg remija u Ligi prvaka današnji dan započeo je sa novim remijem ovog puta u prvoj utakmici drugog kruga kupa. Iako smo dominirali cijelu utakmicu i na poluvremenu vodili 3:1 u nastavku smo primili dva pogotka, dok svoje brojne šanse nismo iskoristili. Rezultat prve utakmice više odgovara našem protivniku no nema predaje, u uzvratu idemo po pobjedu koja bi nas odvela u sljedeći krug.



    U ligi je ostvarena i druga pobjeda.

    Volf, Aleksandar Ilok and Crni like this.

  5. #175
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Kod mene polovično. Neobjašnjivo opet u ligi katastrofa:





    U kupu izdominirali:


  6. #176
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Pala i druga pobjeda u ligi, te pobjeda u prvom dvoboju kupa. Na kraju je pobjeda pokvarena s primljenim pogodkom i ozljedom.


    Volf, Shadow and Crni like this.

  7. #177
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    nakon jucerasnje 1 pobjede u ligi danas u 2 kolu remi protiv ina te srpske igracice iako je posjed bio na nasoj strani i prvi smo dali gol a onda u 42 min gol za 1:1 umjesto da bude 2 pobjede mi smo odigrali neodluceno no nema veze idemo dalje sutra imamo 2 utakmice prvo lp u 17:23 a potom u 22 prvenstvo protiv bb cu nekog tajlandđana



    ljestvica nakon drugog kola 5 smo zbog remija

    Aleksandar Ilok, Volf and Crni like this.

  8. #178
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Pozdrav svima! Nov sam na forumu
    Volf, NTNK and Shadow like this.

  9. #179
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Kad kazem nov to mislim zato sto mi je ovo tek drugi post
    Volf and NTNK like this.

  10. #180
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Kocko View Post
    Kad kazem nov to mislim zato sto mi je ovo tek drugi post
    Pozz prijatelju Drago mi je da si i ovdje. Inace Kocko je jedan od mojih najvjernijih navijaca i jako mi je drago da cemo se i ovdje pisati
    Kocko and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 18 of 96 FirstFirst ... 816171819202868 ... LastLast