Results 1 to 8 of 8
Like Tree9Likes
  • 3 Post By Kristijan Kiki Barišić
  • 1 Post By Vladimir Jovanovic
  • 1 Post By t11_fan
  • 1 Post By Kristijan Kiki Barišić
  • 1 Post By t11_fan
  • 1 Post By Kristijan Kiki Barišić
  • 1 Post By NTNK

Thread: evo narode da se i ja javim ;)

  1. #1
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14

    evo narode da se i ja javim ;)

    liga 33, naj veci rang u ovom serveru!
    evo narode da se i ja javim ;)-liga.jpg

    moj team
    evo narode da se i ja javim ;)-ja.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-ja1.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-ja2.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-ja-rb.jpg
    Click image for larger version. 

Name:	ja rb.jpg 
Views:	35 
Size:	25.7 KB 
ID:	32705
    evo narode da se i ja javim ;)-ja-arhiv.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-ja-arhiv1.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-x.jpg
    evo narode da se i ja javim ;)-xx.jpg

    team od brata
    evo narode da se i ja javim ;)-brat.jpg

    a ovo je moj buddy iz danske tind utd. covjek voli da bude roman abramovic ulaze mjesecno debele pare u ovo neznam kojem svrhu ali sta je tu je!
    evo narode da se i ja javim ;)-tind.jpg

    ovo mu je glavni igrac godinama sad mu zavrsava karijeru znam tocno kad bi mogo dao bi 1000eura smo da mu on igra dalje i da je mladji DDD
    evo narode da se i ja javim ;)-tind2.jpg
    trofeji strana 1 od pitaj boga koliko ji ima
    evo narode da se i ja javim ;)-tind3.jpg
    Last edited by Kristijan Kiki Barišić; 11-14-2014 at 03:51 AM.
    t11_fan, Shadow and NTNK like this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    38
    Nisi ti los. Samo nastavi da u sledecoj sezoni osvojis tu ligu ili barem da budes 4. Potrudi se. Braca nema los tim, a sto se tice "Romana" haha.. pa recimo i da ulozi neku omanju sumu, to je vec njegov problem, ali ni braca ti nije bas bio suzdrzan pa je siguran sam ubacio malo kesa, posto vidim da ima zadnjeg napadaca malo vise budzanog, tako da.. sve je to deo igre, da li ti dao pare ili ne, ti ako ne znas da odradis svoj tim da pobedjuje, dzabe. Da se TE meri kvalitetom svi bi ulagali pare veruj mi, pa bi to bilo trkanje za titulu uzas. Ovako je to samo igranje za cistu formalnost.

  3. #3
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Koja ti je ovo sezona u ligi 33? Dobar sastav, samo pojačaj rezerve i to je to.

  4. #4
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    nije brat ulago lovu u igraca sto se tice personal treninga .... vec je dao 46 tokena za 50 zeleni kufera i kroz prijateljske utakmice je isto zaradio po koji kufer da more sto vise u tog jednog igraca da lomi ..... a mi to tako radimo sa svim mladim igracima ne kupujemo skaute jer se ne isplati ne trenira nije mlad i nema buducnost ako svaku sezonu ides dalje ... propada jednostavno .... a za 50 tokena sto kosta skaut mores kupit kufere i mladog igraca od t11- kluba koji vrijedi godinama i uvjek ce bit 7 zvijezda !! za 4 dana uradis od igraca recimo jacina 184.... 190jacinu a to je 7mica igrac more se i brze ali jede zelene kufere tu i tamo neka povrijeda .... evo ti slika da vidis kako dje i sta ne treba previse love vec samo mlad t11 igrac koji trenira ko vampir....

    evo narode da se i ja javim ;)-hahahahaha.gif

  5. #5
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    t11_fan .... ovo nam je sezona 43.... a level 33 .... a naj veci je rang u tom serveru ... nama skoro svake 2 sezone ostaje liga da tako gubimo jedan rang .... narod od doli sto dolazi nema love propadaju pa tako se slozi svake godine recimo kao sad 3 lige 33ceg ranga i do godine naravno ako su 3 lige ulaze 21 ekipa u rang 34 i 7 naj jaci klubova koji nisu uspjeli bit medju prvi 7 isto idu dalje da bi bile 2 lige 34cog ranga ali ti 7 sto nisu uspjeli uci nece imati pravo na transfer listu u toj sezoni a ostali 21 klubova imaju pravo na to.... malo nije fer recimo ja imam igrace 7ice morat cu ic dalje sa njima i ako nisam uspio po ligi da budem top7 ali necu imat pravo na igrace poput 189ki sa liste... ja naravno nisam tjeo ostat ali t11 je odlucioo tako ... ima ispred mene klubova slabiji koji su u sezonu usli sa 4kama i 5cama pa se tek u toku sezone kao pojacali ... a meni je vec prvi dan team bio slozen ali ok .... ispadas a ulazis pa ti to meni sad objasni
    t11_fan likes this.

  6. #6
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Super, to je fora, svake sezone ista liga Naravno još je bolje i zanimljivije ako je više aktivnih igrača

  7. #7
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    nije svake ali svake 2 sezone .....
    t11_fan likes this.

  8. #8
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Dobrodosao na forum...samo cepaj...