Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree4Likes

Thread: dobro gazde!!

  1. #1
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14

    dobro gazde!!

    ajde molim vas kad ce te sredit ovu zajebanciju odkad ste spojili servere igraci nisu na transfer listi koje stavis na prodaju .... ako niste bili u stanju da sredite igru kako treba niste ni trebali zurit sa spajanjem servera! poz
    t11_fan likes this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Kristijane,ukoliko imas nekih nejasnoca vezana za igru,mi moderatori ne znamo nista vezano za desavanje unutar NORDEUS-a...
    Za sve sto te zanima piitaj ovde i mozes naci odgovor Nordeus Support

    Nadam se da sam ti bar nekako pomogao

  3. #3
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    znam ja to sve care ali pitam se onda ceme moderatori sluze valjda ste vi malo neki sto imate neke funckije za to ili da prenesete neke sitnice nordeusu .....kakav nordeus sta da pisem onim babama ne pismenim kad nikad nece odg. dati evo par slika sto mi je poslao - da se uvjeris od prijatelja decko nezna sta ce, kupio je igrace ima ne potpisane a ove nemore da proda jer su ga sutnuli u server dje mustafa dere jarca ... a po transfer listi se prodaju 28god igraci a on sredio svakoga igraca 1 trening skaut! ja bi mu ji odkupio ali su za mene preslabi da ji dovedem ....

    dobro gazde!!-1.jpg
    dobro gazde!!-2.jpg
    dobro gazde!!-3.jpg
    dobro gazde!!-4.jpg
    dobro gazde!!-5.jpg
    dobro gazde!!-6.jpg
    dobro gazde!!-7.jpg

  4. #4
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Slažem se, imam isti problem. Prodajem mc-a kvalitete 81 već nekoliko dana nema ponuda nikako da ga prodam. U međuvremenu mi igraču kojeg sam kupio pregovorima (ne preko aukcije, jer su aukcije prepune ponuda i nema smisla da tamo pokušavam dobit nekoga) ističe rok za kojeg trebam pospisati ugovor s njim. Uskoro će doć dan da ću morati odlučiti da li mi je više žao 10T koje sam dao za njeg ili 30akM koliko ću izgubiti ako otpustim tog mc-a. Nordeus je uništio igru spajanjem servera, do tada je još nekako bila normalna, sad ovo nema nikake svrhe igrat osim ako nemaš tisuće tokena
    Ex top eleven player


  5. #5
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hoces da kazes da tvoj drug ne moze da ih proda?

    Ako na to mislis,onda nema tu sta da se polemise,ja sam prodavao igrace cak dve sezone...sta drugo da ti kazem...
    Nije se nasao kupac,pa ti vidi

  6. #6
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ako na to mislis,onda nema tu sta da se polemise,ja sam prodavao igrace cak dve sezone...sta drugo da ti kazem... Nije se nasao kupac,pa ti vidi
    Za koji nivo?
    Meni nije jasno kako u isto vrijeme se na aukcijama prodaju svi igrači koji su kvalitetom u rangu mog (80-84), većina ih ode nakon više rundi, a ja svog ne mogu prodati nikako, niti mogu kupiti na aukciji igrača slične kvalitete (baš zbog tako velikog broja kupaca). To nema nikakvog smisla niti logike. Znam da je teže prodati igrača za nivo 15 ili viši, ali ja sam 4 dana prodavao igrača za nivo 9, a sad za 13 ne mogu uopće prodati dok u isto vrijeme ljudi na aucijama troše kredite za tokene . Ne znam koja je svrha famoznog server reshufflea ali po meni ništa dobro i pametno nije donio.
    Ne znam koji je smisao uopće kupovine novih igrača kad ne mogu postojeće prodati.
    Last edited by t11_fan; 11-22-2014 at 12:32 PM.
    Ex top eleven player


  7. #7
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ja sam nivo 36 kao sto pise u signaturi...
    t11_fan likes this.

  8. #8
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    sve za pet NTNK, ali cuj primjer ja prodajem igrace moj brat i moji buddy nji ne vide na transfer listi ali bitno je da je za mene 2 sata gore niko ji ne vidi! moj brat prodaje igraca i moji buddy i ja ne vidim na listi traansfera... mi nikad nismo imali probleme sto se tice prodaje jer uvjek smo spremali igrace ucili jim po 2-3 pozicije i ostalo .... 1 trening do skauta i isli su na prodaju za tokene recimo 15-20 ponude su bile sa svi strana ..... zato i cuvamo nekad na rezervi 3-4zvijezde igraca jer zaradjujemo tako ali sad niko ne vidi te igrace pa ji se nemores ni za token rijesit na transferu..... ali evo moja snaja kupila igraca od t11 kluba a nemore da ga potpise jer naravno ni ona nemore da proda spremljenog igraca na listi transfera sad ja njoj trebam da odkupim igraca i da ga odpustim da ode iz mog kluba jer sam ja pun, jer nju kosta odkaz 130m heheheheh

    dobro gazde!!-taaaaaaaa.jpg
    Last edited by Kristijan Kiki Barišić; 11-22-2014 at 02:29 PM.

  9. #9
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    To je sad visa sila...nesto smo mi vec predlagali adminima pa cemo videti sta ce biti u vezi transfer liste...

    Do tada nema nam druge sem da igramo i cekamo

  10. #10
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    da kad je zaraza .... ma mogao bi ovaj mourinho da kupi narodu bar 2 igraca sezonski

Page 1 of 2 12 LastLast