Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Dusanz
  • 1 Post By Dusanz

Thread: malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Mrkonjic Grad, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    7

    malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?

    malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?-9if9kmc.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?-untitled.jpg  
    Last edited by Dusanz; 11-27-2014 at 07:30 PM.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Mrkonjic Grad, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    7
    zanemarite ovu drugu sliku, ne znam ni kako je dospjela tu
    NTNK likes this.

  3. #3
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sto da ne...ja sam na jednoj utrakmici imao 12 suteva u okvir gola i 11 golova.. .

  4. #4
    Newbie Kristijan Kiki Barišić's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    14
    nije bas realno ali recemo desi se od 200utakmica 1 bude tako mozda u realnom zivotu ali i to ako se ekipa bas ono na tu jednu 2 sanse fokusira ... ali sto je isto ne realno da na t11 kad god kidas recimo 60%-40% p-lopte mnogo cesto se onda gubi.... znam ja da p-lopte nije znak da ces uzet 3 boda i slomit protivnika ali prijatelji moji nebi onda svake godine ekipe kao real,barca,man city,juve,bayern,partizan,dinamo, red bull salzburg i i i ostali koji su na vrhu po svojima ligama - godinama BILI standartno gore ...... desi se da i te ekipe gube naravno hvala bogu ili da odigraju losu seoznu ali ne svako dnevno sam igram nogomet cjeli zivot i znam sta znaci kad si u igri kad vrtis loptu u svojim redovima kad si razigran .... evo primjer za nordeus da malo se pobrine za igrace svoje jer sve vise vidim mrznje prema toj igri po forumima itd.... nemoraju oni sredit kad si naj jaci u ligi da si direkt naj bolji ali na kraju krajeva jedna spremljena momcad bi trebala zavrsit na kraju sezone medju 1-3 dosta je narodu vise ti malera sto se jedva dokace 2-3 petice u sastavu a da o skautima i 7micama ne pricamo jer za to neki i neznaju .....

    malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?-t11.png
    malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?-t11-2.png
    malo nerealno, 100% uspjesnost suta ?-t11-3.png