Results 1 to 3 of 3

Thread: Premalo MEDIC tretmana...

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    1

    Angry Premalo MEDIC tretmana...

    Mislim da nisam jedini koji kuburi sa Medic tretmanima, uvek su potrebni, zato saljem poruku svima, da na neki nacin uticemo na kreatore ove igre da nekako povecamo broj tih tretmana... Jer kada se jedan povredi, obavezno se povredi jos 3 igraca pored njega, i odu i svi tokeni i medic tretmani na njihovo lecenje, stvarno ih ima premalo.. A povrede od 5-6 dana su velike (samim tim najmanje 5-6 utakmica pauze za igrace) a treba i do 15 tretmana da bi se to svelo na nulu... Zato postavljam pitanje, kako dopreti do kreatora sa molbom da se poveca broj Medic tretmana ili da manje kostaju ili nesto slicno...
    u prilogu vam postavljam sliku kakva me muka naterala na ovo

    Premalo MEDIC tretmana...-bez-naslova.jpg

  2. #2
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Rope97 View Post
    Mislim da nisam jedini koji kuburi sa Medic tretmanima, uvek su potrebni, zato saljem poruku svima, da na neki nacin uticemo na kreatore ove igre da nekako povecamo broj tih tretmana... Jer kada se jedan povredi, obavezno se povredi jos 3 igraca pored njega, i odu i svi tokeni i medic tretmani na njihovo lecenje, stvarno ih ima premalo.. A povrede od 5-6 dana su velike (samim tim najmanje 5-6 utakmica pauze za igrace) a treba i do 15 tretmana da bi se to svelo na nulu... Zato postavljam pitanje, kako dopreti do kreatora sa molbom da se poveca broj Medic tretmana ili da manje kostaju ili nesto slicno...
    u prilogu vam postavljam sliku kakva me muka naterala na ovo

    Click image for larger version. 

Name:	Bez naslova.jpg 
Views:	14 
Size:	100.1 KB 
ID:	50198
    Ja ih nikada do sada nisam koristio.
    Skupio za 4-5 mjeseci skoro 300 tih tretmana.

  3. #3
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Povecaces ih tako sto ces ih kupiti to je cilj ne ocekuj vise od ovoga ali iz mog iskustva nema potrebe za tim nikad nisam imao problem sa njima bez obzira na brojne povrede uvek se akumulira dovoljno iz sezone u sezonu