Results 1 to 2 of 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Ivanmil

Thread: Varanje???

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    2

    Varanje???

    Varanje???-menadzer-1.jpgVaranje???-menadzer.jpg



    POZDRAV SVIMA


    kao sto vidite na ove dve slike ovde nesto nije uredu, ili ovaj vara nekako ili postoji nesto da ovo moze da se uradi

    Lik konstantno nastavlja da kupuje igrace iako je u debelom minusu za pola sata je kupio 6,7 igraca a budzet mu otiso sa +3 miliona na minus 11miliona i verovatno se nastavlja posto sam video da je bidovo jos par igraca pre nego sam

    Ako lik vara molim nekog iskusnijeg ko vec zna kako i gde da posalje ove slike i prijavi tog korisnika

    Hvala svima, srecno i ziveli

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Kevin Prince View Post
    Click image for larger version. 

Name:	menadzer 1.jpg 
Views:	43 
Size:	53.9 KB 
ID:	59187Click image for larger version. 

Name:	menadzer.jpg 
Views:	43 
Size:	54.6 KB 
ID:	59188



    POZDRAV SVIMA


    kao sto vidite na ove dve slike ovde nesto nije uredu, ili ovaj vara nekako ili postoji nesto da ovo moze da se uradi

    Lik konstantno nastavlja da kupuje igrace iako je u debelom minusu za pola sata je kupio 6,7 igraca a budzet mu otiso sa +3 miliona na minus 11miliona i verovatno se nastavlja posto sam video da je bidovo jos par igraca pre nego sam

    Ako lik vara molim nekog iskusnijeg ko vec zna kako i gde da posalje ove slike i prijavi tog korisnika

    Hvala svima, srecno i ziveli
    Pozdrav ja sam 33.nivo ovo nije varanje jednostavno lik je dok je bio u plusu bidovao i moze ici u minus ali ima sedam dana da prodajom igraca opet dodje u plus ili mu igrica sama prodaje igrace dok ne bude u plusu.
    Tako to funkcionise.
    Macva FC and t11_fan like this.