Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven 2016

  1. #21
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Hahah duhovi

  2. #22
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Red je i da ih pohvalim. Vise se ne dobija 5% na svaka 3h, nego 6%
    I nema povreda pri treningu. Naravno sve ostalo je totalni promasaj.

    Nekad si morao igrace da treniras po ceo dan. Glavni problem je to sto se ne zna koliko igrac napreduje.
    Mada to je problem nama koji treniramo, ostalima je svejedno. Njima ce da se svidi grafika, ipak je to najbitnije.

    Naravno sad imamo i specijalne treninge koji ce uticati na igru isto kao i moja baba.
    I da, izgleda je povecan broj promasaja 100% sansi, da se ne nervirate dzaba.
    t11_fan likes this.

  3. #23
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Sto se tice stare verzije i tamo ima jedna promena... Naravno tamo su aktivne i povrede pri treningu, ali novost je da kad vam je igrac na 2 skila do novog Q automatski pise da ima novi Q. Tako da npr mom igracu fali 2 skila do 275Q, vec je dobio novu zvezdicu i usporio sa napredovanjem...

  4. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Smeće bilo, još veće smeće postalo!

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1
    Ne znam da li je sa vama tako, ali otkad su graficki, vizuelno izmenili igru, dodavsi takodje odredjene opcije, igra mi se daleko sporije ucitava. Iskreno, nekada ne zeli da se ucita uopste kao sto je sada slucaj.
    Jos kad mi neko kaze da je do neta, bude mi samo teze jer znam da nije. Imam telekomov 50 mbs. Sve ucitava u trenutku, a igra baguje i samo baguje.
    Da, bilo je i onih koji kazu da je do kompjutera.

  6. #26
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sve je zahtevnija igrica.

  7. #27
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Sto se tice stare verzije i tamo ima jedna promena... Naravno tamo su aktivne i povrede pri treningu, ali novost je da kad vam je igrac na 2 skila do novog Q automatski pise da ima novi Q. Tako da npr mom igracu fali 2 skila do 275Q, vec je dobio novu zvezdicu i usporio sa napredovanjem...
    Moj je dobio zvezdicu na 9 poena do iste... 99.4 99.4 99.4 otprilike... a drugi je na 100 100 99.8 i nije dobio zvezdicu...

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    2
    Mene interesuje da li bi moglo da se postavi da promena dana bude po srednjoevropskom vremenu... Dakle da dan pocinje u 00h... Osnovni razlog za ovo je trening i dolazak do utakmice do 10% od treninga... Ili bar da se postavi sat pa da svi znamo kada taj dan pocinje... Ja jos nikada nisam uspeo da nadjem tu informaciju a 15 level sam sto znaci da igram preko godinu dana... Hvala na ogovoru!!

  9. #29
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Gruja Ben View Post
    Mene interesuje da li bi moglo da se postavi da promena dana bude po srednjoevropskom vremenu... Dakle da dan pocinje u 00h... Osnovni razlog za ovo je trening i dolazak do utakmice do 10% od treninga... Ili bar da se postavi sat pa da svi znamo kada taj dan pocinje... Ja jos nikada nisam uspeo da nadjem tu informaciju a 15 level sam sto znaci da igram preko godinu dana... Hvala na ogovoru!!
    Dan počinje oko 4 ujutro... Navij sat...
    MNK Kaskada likes this.

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    1
    Ekipa mi je slaba za sljedeći nivo,namjerno loše igram da ostanem na istom nivou ali po neki put igra me kao osmog u ligi prebaci u višu ligu.nemogu to više trpiti i nakon 6 godina neprekidnog igranja tjerate me da prestanem sa igranjem.hvala na ničemu. Screenshot by Lightshot

Page 3 of 3 FirstFirst 123