Results 1 to 4 of 4

Thread: Termini odigravanja utakmica

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    3

    Termini odigravanja utakmica

    Moze li konacno da odigram jednu sezonu a da mi utakmice nepocinju u podne a liga sampiona svaka tekma posle 3sata, pa imate jbn ceo dan a ispadne da osim vikenda ne mogu da odigram nijednu utakmicu!!!! Dal je u Srbistanu radno vreme od 24-08h il obrnuto????? Nijedna ligaska utakmica cele sezone nema posle 16h da li treba tokene da trosim da pomeranje vremena utakmica?????

  2. #2
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Mozes jedino da pomeras termine kad si domacin(2 tokena).....

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Mozes jedino da pomeras termine kad si domacin(2 tokena).....
    To znam, al nije mi jasno kako mi uvali svaku tekmu cele sezone u toku "radnog dana" a drugu skoro svako oko 5-6-7h.U pocetku su sve tekme bile poslepodne cak i uvece u 10h a sad do 17h i cao........ jos i LS svaka tekme tacno 3h posle lige znaci svi igraci riknuti?????

  4. #4
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Velika Zverka View Post
    To znam, al nije mi jasno kako mi uvali svaku tekmu cele sezone u toku "radnog dana" a drugu skoro svako oko 5-6-7h.U pocetku su sve tekme bile poslepodne cak i uvece u 10h a sad do 17h i cao........ jos i LS svaka tekme tacno 3h posle lige znaci svi igraci riknuti?????
    P nazalost tako je ja kad sam igrao razmak izmedju tekmi mi je bio 3 sata,zbog kupa,ls .....