Results 1 to 3 of 3

Thread: Brzo pomoc!! Liga!!

  1. #1
    Newbie simkelacasa's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    9

    Exclamation Brzo pomoc!! Liga!!

    Interesuje me kako se rangiraju klubovi, znam da pise po poenima, razlici, itd,
    ali primer u ligi sampiona je bitan medjusobni duel a ne gol razlika, a ne znam da li to vazi i za ligu!!
    sutra igram odlucujucu tekmu za prvo mesto, delim bodove imamo po 53, prvu sam ga dobio 2:1
    ako se gleda medjusobni duel odgovara mi i neresena jer poslednju igram protiv nekog pajsera od 30% koji cak ni ne igra
    a ako se gleda gol razlika bolji je za nekih 5 golova...
    dakle, da li se gleda MEDJUSOBNI DUEL kao i u LIGI ŠAMPIONA ili se ipak gleda GOL RAZLIKA...??? treba mi odgovor do sutra ... 18:32 je tzv derbi, bitka za prvo mesto pa pozurite sa odgovorima, zamoljavam )

    Usput, igram finale lš protiv nekog lika ima samo 90%, kako vi stojite ?k

  2. #2
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #3
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by simkelacasa View Post
    Interesuje me kako se rangiraju klubovi, znam da pise po poenima, razlici, itd,
    ali primer u ligi sampiona je bitan medjusobni duel a ne gol razlika, a ne znam da li to vazi i za ligu!!
    sutra igram odlucujucu tekmu za prvo mesto, delim bodove imamo po 53, prvu sam ga dobio 2:1
    ako se gleda medjusobni duel odgovara mi i neresena jer poslednju igram protiv nekog pajsera od 30% koji cak ni ne igra
    a ako se gleda gol razlika bolji je za nekih 5 golova...
    dakle, da li se gleda MEDJUSOBNI DUEL kao i u LIGI ŠAMPIONA ili se ipak gleda GOL RAZLIKA...??? treba mi odgovor do sutra ... 18:32 je tzv derbi, bitka za prvo mesto pa pozurite sa odgovorima, zamoljavam )

    Usput, igram finale lš protiv nekog lika ima samo 90%, kako vi stojite ?k
    Gol razlika

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО