Page 1 of 82 1231151 ... LastLast
Results 1 to 10 of 811
Like Tree2085Likes

  Click here to go to the first staff post in this thread.   Thread: Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-4.jpg
    Srećno svima
    Last edited by Shadow; 04-29-2018 at 04:53 PM.
    Rašo 76, Madridista, PFC and 1 others like this.

  2. #2
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Na samom pocetku zelim cestitati svim forumasima na osvojenim titulama u prosloj sezoni
    Ja sam osvoji kup u dosta jakoj konkurenciji i zadovoljan sam

    Novu sezonu pocinjem sa formacijom 4-5-1 V stil, koristio sam skoro cijelu sezonu.
    Samo sam pred kraj, polufinale i finale kup-a mijenjao na 4-2-2-2 sestougao.

    Grupa super lige je solidna ali ne sumnjam u prolaz, mada su svi level iznad

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-super-liga.jpg

    U kup-u je malo jaca konkurencija, vidjecemo sta ce biti

    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-kup.jpg

    Liga ce krenuti kasnije, pa se nadam da nece biti zestoka konkurencija

    Pocetak nove sezone i ponuda za igraca koji u rezervi i sluzi za trening i bonuse.
    Lijepo je kada dobijes konkretnu ponudu ( u tokenima ), a ne one smarace sto te ganjaju cijeli dan, a ne nude nista
    Nadam se da ce biti jos takvih
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-prodaja.jpg
    Last edited by Rašo 76; 04-29-2018 at 07:05 AM.

  3. #3
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Zadovoljan sam ucinkom u prosloj sezoni. Moglo je i bolje ali nisam imao bas mnogo ni srece. Bez obzira sto sam imao izrazito jak tim, najjaci za ovih 8 godina koliko igram TE, u ovakvoj konkurenciji, sa par kikseva u sezoni zavrsio sam 3. u ligi i obezbedio Ligu Sampiona.
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-cf85219a9a42e644999fd33f681c5a95.jpg
    U kupu ispao na gol u gostima u cetvrtfinalu, a u Ligi Sampiona odigrao odlicno sve do poslednji 20 min finala, vodio 3:1, a onda masinerija protivnika proradila. Bio je to sudar TITANA .
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-7d9715e08d2deb86f03a1259457cd9f0.jpg
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-d76acd047370b1962dcc9d78cd11210c.jpg
    TIM nastavlja dalje za napredovanjem, ponovio se najvisi level zbog nedostatka timova, ostao isti kvalitet i zvezdice...stedimo resurse : )
    Sezona 105 - 29. april - Kako vam ide?-6321d8da2c745eca2273dce052f6ef89.jpg
    HERDIN je proslu sezonu odigrao maestralno, vrhunski talenat....

  4. #4
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Moze li neko da mi objasni na koju foru menadzeri koji su nivo 45 ili vise licitiraju na transfer listi koja se pojavljuje za menadzere nizeg nivoa, ja sam nivo 3? Ili sam ja mozda lose shvatio pa svi menadzeri bez obzira na nivo vide istu transfer listu?

  5. #5
    Rookie sekensen's Avatar
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by NekoIzMase View Post
    Moze li neko da mi objasni na koju foru menadzeri koji su nivo 45 ili vise licitiraju na transfer listi koja se pojavljuje za menadzere nizeg nivoa, ja sam nivo 3? Ili sam ja mozda lose shvatio pa svi menadzeri bez obzira na nivo vide istu transfer listu?
    To je jedna od najlosijih stvari koje su uradili na stetu igraca, prije nekoliko mjeseci, svi menadzeri bez obzira a nivo vide istu transfer listu. Po igrace stetno, a po njih dobro jer su 10x povecali zaradu od tokena.
    NekoIzMase likes this.

  6. #6
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    To je jedna od najlosijih stvari koje su uradili na stetu igraca, prije nekoliko mjeseci, svi menadzeri bez obzira a nivo vide istu transfer listu. Po igrace stetno, a po njih dobro jer su 10x povecali zaradu od tokena.
    Hvala, drugim recima moje sanse da potpisem dobrog talenta su jednake nuli ukoliko ne odlucim da kupujem gomilu tokena, bar dok ne dostignem odredjeni nivo.

  7. #7
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by NekoIzMase View Post
    Hvala, drugim recima moje sanse da potpisem dobrog talenta su jednake nuli ukoliko ne odlucim da kupujem gomilu tokena, bar dok ne dostignem odredjeni nivo.
    Ne mora da znači. Na tvom nivou ima dosta neaktivnih timova. Ti tu vrlo lako, sa dobrom strategijom, uzimaš triplu i skupljaš resurse.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #8
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    To i radim za pocetak, ne investiram previse u tim posto mi se od narednog nivoa otkljucava opcija pregovora tako da se nadam da cu moci da pokupim neke talente tada.

    Hvala jos jednom.

  9. #9
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by sekensen View Post
    To je jedna od najlosijih stvari koje su uradili na stetu igraca, prije nekoliko mjeseci, svi menadzeri bez obzira a nivo vide istu transfer listu. Po igrace stetno, a po njih dobro jer su 10x povecali zaradu od tokena.
    A zašto je štetno po igrače? Ranije si se sa Turcima kidao preko 50 tokena i niti si bio siguran da će igrač napredovati brzo, niti su ti vraćali tokene... Sada možeš za 20-ak tokena da kupiš igrače skoro na 90%, a da u najgorem slučaju taj igrač bude dobar za klupu u sledećih par sezona... Za token možeš da kupiš igrače od 3-4 zvezdice i dok ih digneš na 7*, već su im svi bitni atributi preko 200%...

  10. #10
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Juče prvi na tabeli pomeri utakmicu za 22:14 uveče, a meni u 22:00 nestane interneta i nema ga sledećih 4 i po sata!!! Auh kako sam pizdeo tih 4 i po sata... Prvo, što je igra trebala da se odigra oko 2-3 popodne, arhivirao bih sezonu i sve završio pre mraka... Ovako sam morao da to radim navrat-nanos u 3 posle ponoći...

    A što je najgore po protivnika, tukli smo ga 3-0 i izgubio je titulu... Da nije pomerao, verovatno bih gledao utakmicu i izgubio...

    Uspeli smo da zadržimo 5. mesto na kraju i to je tek treći put u 43 sezone da budemo ispod crte za ligu šampiona...

Page 1 of 82 1231151 ... LastLast