Results 1 to 4 of 4

Thread: Tokeni

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    4

    Tokeni

    Pozdrav svim zaljubljenicima u TL. Sto se kaze da pocnem od pocetka😁. Dugo igram fudbal manager, jos od 2006 i do skoro sam verovao da je jedina igrica tog tipa koja mi moze drzati paznju, sve dok nisam instalirao TL tako da vise na onaj FM I ne ulazim😂.
    Ukratko, igrica mi se mnogo svidja ali imam neke nedoumice oko tokena, posto vidim da neki od vas ih imaju po nekoliko hiljada, pa bih zeleno da cujem vase savete kako doci do njih

  2. #2
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Savez 50-100 po sezoni
    Dnevni ugovor 35 po sezoni
    Dnevni poklon Nordeusa otprilike 15 po sezoni
    To ti je 100-150.
    Prodaja igrača 50-100 po sezoni u zavisnosti od servera, nivoa, volje za cimanjem.
    Oko 200 možeš lagano za 4 nedelje da skupiš.
    Kupovina igrača: 1 novi igrač maksimalno 5-10 tokena. Uz 200 kofera, on ti igra 4-6 sezona. Ne kupuješ svake sezone igrače, nego se tim sredi jednom i onda održava uz minimalnu potrošnju gore navedenih sredstava.
    A ako odlučiš da tankuješ 2 sezone, eto ti 300 tokena za dva meseca. Ne kupuješ igrače, jer prvenstvo ne igraš. Imaš ekipu za savez, koja je minimalno 2 sezone istog kvaliteta.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    4
    Posto vidim da si ovde vrlo aktivan i sve znas, da li mozes da mi das savet kada je najbolje kupovati igrace (u koje vreme, 3 ujutru, 4 itd), ili to nema veze

  4. #4
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Sve ne znam. A što se tiče kupovine igrača, kako ti se zalomi.
    A slobodno sa pitanjima pređi ovde
    https://r.tapatalk.com/shareLink?url...9&share_type=t