Page 34 of 71 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast
Results 331 to 340 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #331
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Znaci show...ja cu onda morati da stavim u napad Sasu i Dejana Matica posto su moji spicevi totalni slepci ne mogu gol da daju,ali bukvalno
    nsretkovic and Gamer_X like this.

  2. #332
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Hteo sam da mu stavim da bude Turčin, ali reko ajde da ga ne blamiram toliko

  3. #333
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Znaci show...ja cu onda morati da stavim u napad Sasu i Dejana Matica posto su moji spicevi totalni slepci ne mogu gol da daju,ali bukvalno
    Ма ја доводим Бокија 13 и Џастина Бибера јер играју ко педери
    NTNK likes this.

  4. #334
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Иде ми ко до мојега! Пратим своје утакмице у 95% случајева, кад може укључи се и мој кум, или неко од другара, али прц. Нека крава која нити гледа меч, нити је нешто много јача разбије ме у финале Купа са 5:0 ! Ни мање ни више! Ако ви мислите да ће те тиме што ће те јебати нас активне а награђивати оне неактивне у нади да се активирају, мислите да ће те боље проћи, грдно сте се зајебали! Ти који не играју, не вереујем да ће икада наставити. Само можете да разјурите нас, шачицу активних. Ако вам је то био циљ, погодили сте по средину! Целу сезону цимам клуб за тај Куп! Правим измене...првенствене играм углавном са слабијом формацијом, да би прву поставу чувао за Куп. И онда се појави нека крава Весна која ме у финалу разјебе са 5:0 ! Јача за неких о,2... Она не гледа меч. Ја гледам...Гледа мој кум... Значи барем + 10 на посед лопте. За мене , не за њу! И ПОПИЈЕМ ПЕТАРДУ! АДМИНИ ЈЕБИТЕ СЕ БРЕ!

    Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-screenshot_5.png

  5. #335
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    LS 6:3 fenomenalna utakmica slike posle

  6. #336
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Quote Originally Posted by SrbIN71 View Post
    Иде ми ко до мојега! Пратим своје утакмице у 95% случајева, кад може укључи се и мој кум, или неко од другара, али прц. Нека крава која нити гледа меч, нити је нешто много јача разбије ме у финале Купа са 5:0 ! Ни мање ни више! Ако ви мислите да ће те тиме што ће те јебати нас активне а награђивати оне неактивне у нади да се активирају, мислите да ће те боље проћи, грдно сте се зајебали! Ти који не играју, не вереујем да ће икада наставити. Само можете да разјурите нас, шачицу активних. Ако вам је то био циљ, погодили сте по средину! Целу сезону цимам клуб за тај Куп! Правим измене...првенствене играм углавном са слабијом формацијом, да би прву поставу чувао за Куп. И онда се појави нека крава Весна која ме у финалу разјебе са 5:0 ! Јача за неких о,2... Она не гледа меч. Ја гледам...Гледа мој кум... Значи барем + 10 на посед лопте. За мене , не за њу! И ПОПИЈЕМ ПЕТАРДУ! АДМИНИ ЈЕБИТЕ СЕ БРЕ!

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_5.png 
Views:	7 
Size:	68.3 KB 
ID:	6427
    На страну то што сам у једном тренутку имао чак 5 повређене играча! Мурињо да те видим у таквој ситуацији!

  7. #337
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    ......
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-screenshot_5.png  

  8. #338
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    LS 3 mec odlican trening :P salim se dobar mec danas u LS vazna pobeda sada sam prvi sa 7 bodova 2 pobede i 1 nereseno




  9. #339
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Derbi lige 6 runda


    Sutra derbi lige obojica imamo po 15 bodova jedini i verovatno cemo se i boriti za pehar nadam se da cu ga dobiti


    NTNK likes this.

  10. #340
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Novi skaut!

Page 34 of 71 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast