Page 51 of 71 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 501 to 510 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #501
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Pobedio sam sad vec bivseg 1. U ligi sa 5-0 juce................
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  2. #502
    Apprentice Beli Zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    220
    Pobeda danas 3-0 u ligi
    protivnik pratio..
    SRPSKI
    MOJ TIM-SPEED CITY
    ENGLISH
    MY TEAM-SPEED CITY
    LEAGUE-WINNERS(7)
    CHAMPIONS LEAGUE-2. PLACE(2)
    CUP-2. PLACE(1)

  3. #503
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Raspad sistema kod mene. 8 utakmica bez pobjede
    random na nivou sta reci

  4. #504
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Sve u svemu želite igricu bez ikakvih grešaka
    Želite da imate široku transfer listu, očekujete ako kupite tokene da budite prvi, da ako imate najjači tim osvojite sva takmičenja
    Ma koliko pojedinci beže od toga da porede ovo sa realnim fudbala ja ne bežim od toga. Ova igra i polazi od fudbala, a svi znamo da su u fudbalu moguća iznenđednja kiksevi i slično.
    Nije sve u kvalitetu nažalost. Po mom skromnom mišljenju ocena igrača je možda i najbitniji faktor. Da ima random faktora nažalost neko oseti više neko manje, ne može se na vagi izmeriti. Naravno ovo je moje razmišljanje i ne znači da je ispravno. Niko ne tera nikog na kupovinu tokena svako to radi u skladu sa mogućnostima. Igraju ljudi i bez tokena
    Kažete da su stranci povlašćeni?
    Grešite jednostavno standard im dozvoljava da kupuju tokene, pratite malo engleski deo foruma i pogledajte koliko ljudi ulažu.
    Ko je nama kriv što smo u Srbiji. Ja radim za 300 evra i ne izdvajam novac za tokene.
    O mojoj pristrasnosti igri. Da moram da priznam da jesam pristrasan. Sviđa mi se igra i msm da boljeg menadžera na netu nema, probao sam par njih ni približno mi nisu interesantni. Da ima stvari koje bih menjao sve sam to poslao podršci, neki odgovori su negativni neki pozitivni. Da ne gotivim igru kao što gotivim ne bih bio moderator ovde. Ako već mislite da je smeće imaju opcija "Ukloni aplikaciju" i makli ste po reakciji pojedinih veliki problem u životu
    Ali opet sve je to u psihi neko ne voli da gubi, želi da bude večiti pobednik, što je malo moguće. Uzmite Barselonu na PES-u i pokažite da ste najjači
    Mada opet to je meni bar smešno. Ovo je igra gde dođemo da stavimo mozak na odmor.
    Budite umereni u komentarima tu smo da se pomažemo koliko možemo, ja konkretno mogu pomoći nekome da pošaljem grb ili dres i to je moja volja, ne bilo koga drugog, ali ne mogu da vam smislim pobedničku formaciju
    Da mogu i sam bi gurao neku formaciju, ali ja ne taktiziram, ne prilagođavam formaciju već taktiku pravim prema raspoloživim igračima. A iskusio sam za 26 meseci sve situacije tako da mogu reći da sam kompetentan da pišem o ovome. Bio sam najkvalitetniji bio sam sedmi, transfer lista mi je blagi užas, ali se ne žalim idem dalje pa dokle doguram

    Ja se unapred izvinjavam ako vam smeta moj tim, ali slike ću kačiti jer sam i dalje korisnik ko i svi ovde.
    Last edited by Shadow; 05-23-2013 at 03:41 PM.
    nsretkovic likes this.

  5. #505
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Odrzava se ta cetvrta pozicija iako sam na samo 6 bodova od prvog mesta

  6. #506
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    @Shadow
    Ja zaista ne verujem sta sam procitao od tako iskusnog igraca.
    Naravno da su moguci kiksevi ali ja ih imam 20 na 40 meceva a to ume da iznervira. Narocito ako neko ima najbolji tim, najvecu posvecenost i ulaze trud.
    Kazes da je ocena igraca bitna?! Da li si svestan da svakoga dana neko iz mog tima nakon serije 7-7-7-7-7 ili 7-8-7-6-7 ili 8-7-8-9-7-7 dobija 5-5-4 a nisam vidovit da to predvidim i malo po malo ceo tim ima lose ocene. A ti isti igraci su prethodnih sezona u jacoj konkurenciji (!) igrali odlicno.
    Uostalom pogledaj mi tim na sestrinom profilu. Seta se ligom a da nijedan mec pratio nisam, a konkurenti istog kvaliteta i aktivni. Nigde veze.
    Stvar je u random i samo u randomu. I naravno ako imate Q10 do Q15 kvalitetniju ekipu onda nemate problema...
    Mozes ti da volis igru, to ti neko ne brani ali posao vas moderatora nije da opravdavate sve gluposti ili svaku nepravdu koju neko ima potrebu da podeli sa ostalima ili na koju se neko pozali ili da kazete kako admini imaju pravo da igraju protiv nas ostalih i da je to normalna stvar. Kad budete bidovali protiv njih 100 rundi i kad vam budu konkurenti u takmicenjima onda o tome mozete da pricate.
    Last edited by Milan Dj.; 05-23-2013 at 07:12 PM.
    Gamer_X likes this.

  7. #507
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne opravdam nikog tu nikako ne mogu da pomognem.
    Da ne dužimo više

    Danas se nastavila liga dobar rezultat:





    Sve u svemu tesnac veliki

  8. #508
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    E kad mi je reseno da igram nereseno u gostima u ligi sampiona znaci reseno je xD

    Nisam pratio tu tekmu usao sam 15' pred kraj kada je bilo 2 2 menjam sa 4 1 4 1 na 4 1 3 2 i 2 kornera i 2 udarca El Shaarawy-ja i 2 boksovanja golmana (I jos nekoliko sansi posle prodora Aguera ali promasajiii )! Bice bolje u revansu, ceka ga pakao!



    P.S. Power training Kuna Aguera koji je za 2 dana odradio preko 70 treninga i postao "svetska klasa" I vec odmah protivnicki defanzivci ne mogu da ga pohvataju na terenu kada krene u solo prodor!


  9. #509
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    mozda jos da ga naucis 1 na 1 i bice zvijer
    Shadow: ja nista posebno ne zelim, ali zar nije glupo da moj tim koji je istog kvaliteta kao i ostalih 14-15 igraca (ima par sa 1* prosjekom) izgubi 4 od 5 zadnjih utakmica..danas sam izgubio 3:0 u gostima protiv tima koji ne samo da je medju zadnjima vec nije ni aktivan uopste i uz to imao je 5 izgubljenih u zadnjih 5 utakmica..ima skauta za stopera i to je jedino sto valja, ali ga ja nisam nesto vidio u utakmici danas..
    nisam jedini kome se to desava..da ne spominjem da sam 2 meca izgubio sluzbenim rezultatom ove sezone zbog povreda kojih sam imao (i dalje ih imam ali otprilike po 1-2 povrede na 2-3 dana) sve vise i vise..

  10. #510
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Gamer_X View Post
    mozda jos da ga naucis 1 na 1 i bice zvijer
    Nema potrebe traciti skillove na specijalnost. Ne znaci to nesto...samo napredak!

Page 51 of 71 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast