Page 61 of 71 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 601 to 610 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #601
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ma čovek vrv ima para ko kiše pa daje boli ga baš

  2. #602
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ma čovek vrv ima para ko kiše pa daje boli ga baš
    Ti Arapi su bas zajebani, prodaju 2-3 litra nafte sto nadju negde po coskovima i eto njima 1000 tokena xD

  3. #603
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    znace mi svaki k znaci da ih prodam ko sto sam i mislio..

    sto se tice realnog fudbala.. nemojte biti smesni i ovo porediti sa bilo cim.. koliko bi fudbal bio zabavan i finansiran u evropi kada bi samo jedan tim u evropi bio real madrid a ostali imali kvaliteta javora? mislim da bi se fudbal u tom slucaju brzo ugasio.. ni ti bi bio popularan navijacima, ni sponzorima, ni nikom.. tako da ovaj njegov tim na drugom nivou nema veze sa realnoscu nego je vise za neku ustanovu.. da se razumemo, nije doticni samnom u ligi ni ti sam igrao u kupu sa njim, ali mi je zapao za oko zato sto je u moru bolesnika ipak sampion
    nsretkovic likes this.

  4. #604
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    znace mi svaki k znaci da ih prodam ko sto sam i mislio..

    sto se tice realnog fudbala.. nemojte biti smesni i ovo porediti sa bilo cim.. koliko bi fudbal bio zabavan i finansiran u evropi kada bi samo jedan tim u evropi bio real madrid a ostali imali kvaliteta javora? mislim da bi se fudbal u tom slucaju brzo ugasio.. ni ti bi bio popularan navijacima, ni sponzorima, ni nikom.. tako da ovaj njegov tim na drugom nivou nema veze sa realnoscu nego je vise za neku ustanovu.. da se razumemo, nije doticni samnom u ligi ni ti sam igrao u kupu sa njim, ali mi je zapao za oko zato sto je u moru bolesnika ipak sampion
    Jbg, svi mi shvatamo igricu ili bilo sta drugo na drugaciji nacin Nismo svi isti...

  5. #605
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pa evo kod mene Mađar, lik je nivo menadžera kao ja znači 26, a trenutno igra ligu nivoa 27 i to ne da je prvi nego vodi bar 7-8 poena(mrzi me da palim igru), kako krene nova sezona ustaje se u 4 ujutru pokupuju skauti, napumpa 3 do 5 igrača ličnim trenerom spuca 2000 tokena u proseku i gazi

  6. #606
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    hvala bogu sto nismo.. opasno bi se zabrinuo za sebe da mi znaci i da svrsavam na pobede od po 7-0.. xD a nije da se ne bi moglo naci, samo mozda smo mi "svajcarci" ipak krtice pa nam to razbacivanje ne ide bas od ruke.. a sad idem da pobedim fc hitlera..

  7. #607
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Naravno da se ne može totalno porediti igrica sa realom, ali osnova igre je fudbal
    Suština je da para vrti gde burgija neće kako u životu tako i ovde, ali eto i taj alibaba će naleteti na neku minu povremeno

  8. #608
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Pa evo kod mene Mađar, lik je nivo menadžera kao ja znači 26, a trenutno igra ligu nivoa 27 i to ne da je prvi nego vodi bar 7-8 poena(mrzi me da palim igru), kako krene nova sezona ustaje se u 4 ujutru pokupuju skauti, napumpa 3 do 5 igrača ličnim trenerom spuca 2000 tokena u proseku i gazi
    To onaj Ujhartyan ?
    On kad si ti bio s njim u ligi bio uvek tako 2-3-4 ...

  9. #609
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    kao da sam naslutio pobedu od 7-0..

    plasim se da bi alibaba zapalio citavo naftno polje kad bi sa ovim timom pukao od nekog na ovom nivou.. razumem kad se neko uzivi koji ovo igra 2 godine, ali da od drugog nivoa pravis timove koji bi bili konkurentni i protiv ovih na 10. nivou.. mozda je lik igrao ovo i ranije, pa mu je bilo krivo sto je veciti drugi, i sad odlucio da se izivljava od pocetka..

    edit

    mali dodatak: takodje bi shvatio ove likove sto idu u kupovinu tokena s kamionom kada bi bilo kakva nagrada postojala, a ne samo trosak.. onaj arapin sto baci pare na psg dobije makar malo sice nazad od uefe, prestiz medju svojim arapima.. a ovde nema ni "n" od nista.. ne znam, ali ovde mnogi misle da su do jaja menadzeri zato sto su na 15. nivou osvojili 25 trofeja dosad, i ako je to u ove tri godine otkako postoji ova igrica uspelo njima milijardu u ostalim milijardama od lige i kupova koji se paralelno igraju na 50 nivoa.. xD obrni okreni, osim licnog zadovoljstva od ovoga nemas nista.. ali isto tako bi se moglo reci za pusace i ostale zavisinike od neceg sranja.. tako da se o ovom fenomenu moze pricati vecito..
    Last edited by Бане; 05-28-2013 at 05:36 PM.
    nsretkovic likes this.

  10. #610
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Dubokoumno .

Page 61 of 71 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast