Page 68 of 71 FirstFirst ... 18586667686970 ... LastLast
Results 671 to 680 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #671
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Editovani su vam postovi, ne zanima me ko je prvi počeo acanbg drugi dan zaredom provociraš tvojim tiketima, ima tema Kladionica pa tu švrljaj o tome. Nemojte se spuštati toliko nisko da pominjete ustanove, rodbinu i ostale činjenice iz realnog života. Imate privatne poruke pa se prepucavajte niko nije dužan da čita vaše prepucavanje. Za sada opominjem za dalje ćemo videti.

  2. #672
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Basta za nadu
    Ok utakmica bilo je povuci potegni, ali izvukli smo se nekako

  3. #673
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Kog kvaliteta ti treba igrac?
    Mah, svejedno, 4 sam lvl, pa bilo šta dobro dođe (narocito MR, GK, DL)

  4. #674
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    sad kad pocnu svi traziti..

  5. #675
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    sad kad pocnu svi traziti..
    Mogu oni tražit' al' neće niko dobit'

    k'o ni ja

  6. #676
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    ma hoces, to je najbolji nacin da se podigne posecenost ovog dela foruma.. ima i kinezi da nam dolaze, a njih ima 2 milijarde..
    TheMahe97 likes this.

  7. #677
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    posto vidim da moderaciji nije u interesu da primiri ovog zavisnika od kocke (prijavio post u 14:30, a moderator mu se jos obraca na tiket), reko da ti ne ostanem duzan.. ocigledno zele da te odvratim od kocke, ma da ce to biti jako tesko preko foruma..

    kao prvo, vidim da si sad vec u seriji gubitnickih listica.. oprao Vica i kroasana i tebe sa 3-0.. kakav genijalan tip.. xaxa samo tako nastavi..

    kao drugo, vreme je da odrastes, i ako ti se svidja pesmica koja idealno opisuje tvoj mentalni sklop..

    kao trece, spremio sam i ja pesmicu za tebe koju ces uskoro pevati majici na uvce pre nego sto te nogom izbaci iz stana gde lencaris i bacas pare kroz prozor..

    i nemoj da zaboravis, ponavljam, kladionice nisu stvorene da bi hranile intelektualce kao sto si ti.. inace, pravi tipsteri se neigraju svaki dan kladionice, ni ti igraju sve moguce sportove, nego se specijalizuju na jedan, cak sta vise na odredjen broj takmicenja.. i oni ne lupaju svoje tipove u roku od sat vremena, nego rade kao i normalan zaposleni po vise sati dok pronadju jedan jebeni znak koji moze da prodje.. nes se ti leba najesti, ja ti kazem.. krsis sve zakone koji su potrebni da bi uspeo u tom "poslu"..

    poz majstore, ocekujem sutra novi tiket, tj. treci u nizu koji ce ti propasti..

    edit: zaboravih na pesmicu.. jako je zabavna.. Baja Mali Knindza-Kladionicarska - YouTube
    Bane zadnjih dana nisam imao nesto vremena da budem bas aktivan na forumu ali je Shadow odradio posao Nece se vise ovo ponoviti u buduce

  8. #678
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Nestrpljivo ocekujemo pocetak finala LIGE SAMPIONAA!


  9. #679
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Fk NeYmaaR je osvajac Lige Sampiona sezone 40. za nivo 10. (3. pobeda/6 finala)

    Odlican start, imali smo igru, stvarali sanse...1 sansu u 15' promasuje Aguero a drugu Alexiou tako sto su presli celu odbranu. Totalna dominacija gde protivnik centar nije mogao da predje trajala je do momenta kada Xavi dobija 2. zuti karton i crveni i onda Messi pogadja iz slobodnjaka za 1:0 za Mythix's. Nekoliko minuta kasnije Ribery je poravnao rezultat, 1:1! Sledeci napad jos nije ni krenuo s centra Mythinx's Postize gol 2:1 ! A onda, faul Messija i slobodnjak koji Aguero izveo i dao gol za 2:2 ! (Agu je izveo 7 slobodnjaka 6 su isla preko zida, samo 1 je zavrsio u mrezi, golman je na golu bio fantastican). I onda zatim detalj iz 84' i kontra za Fk NeYmaaR Aguero odlazi iza linije odbrane alii sutira preko precke! U produzecima jos nekoliko slobodnjaka za Aguera koji su isli preko zida ali ih je golman odbranio i onda kraj 2:2. Penali : prvi sutira Aguero i njemu brani golman! Zatim 3 penala Mythix's team-a promasena, svi van okvira i Fk NeYmaaR OSVAJA TITULU!



    Kog zanima, nek gleda moje promasaje i sanse tokom meca (nisam stigao sve da slikam jer mi je ubrzo pocela ligaska tekma koju smo dobili 5:0 protiv dobrog tima, slike u sledecem postu)

    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot (fali deo slike ali je golman odbranio)
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot
    Screenshot by Lightshot

    I trofej B|


  10. #680
    Rookie Džoni's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    83
    Čestitam!
    nsretkovic likes this.

Page 68 of 71 FirstFirst ... 18586667686970 ... LastLast