Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
Like Tree9Likes

Thread: Pobednici "Design your own Emblem" takmicenja

  1. #1
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34

    Pobednici "Design your own Emblem" takmicenja

    Quote Originally Posted by ZSKovac View Post
    Ma neka je brate i dizajner Konamija, zmaj je odvratan. Onaj sa fudbalskom loptom u centru ima 6 boja. Jedino onaj sa krilatim konjem, ajd', nije los.
    Ma razumes mi se ti u dizajn k'o kurva u automehaniku. Ne kazem da je moj grb najbolji, daleko od toga, bilo je mnogo boljih. Iako sam grobar oni grbovi sto je NTNK radio iskreno su sranje, boli koliko je ocigledno da mu se tim u igri zove Partizan i da je hteo da ima takav grb. Ali brate to ne prolazi. Realno ovde moras da radis za sire mase a ne za sebe. Ja sam odradio ovaj grb ovakav jer sam hteo da bude neki fazon kao sto Nordeus radi a opet da bude unikatno. Da sam radio grb koji bi samo ja koristio, bilo bi nesto kao sto je pokusao NTNK.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Matori ja ne znam bas nesto najbolje da radim u PS...ali oni mogu na osnovu ideje da zamene boje i da ubace efekte...nisamo mi profesionalni dizajneri...
    Priznajem da su radovi na bazi Partizana...ali moje je bilo da pokusam pa sta bude...priznajem da onaj grb sa balegarom je odvratan,neko se izgleda sprdao...

    Ne ucestvujem vise ni na jednom takmicenju...eto

  3. #3
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    NTNK , imas grb balegara od mene kada mi Nordeus posalje...Koliko vidim tebi se izgleda najvise dopao.Ne prestajes da ga spominjes.

    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Дедина препеченица View Post
    NTNK , imas grb balegara od mene kada mi Nordeus posalje...Koliko vidim tebi se izgleda najvise dopao.Ne prestajes da ga spominjes.

    Samo ako je crno-beli

  5. #5
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Za drugu boju i ne znam.
    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  6. #6
    Rookie Džoni's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Belgrade, Serbia
    Posts
    83
    A šta je ovo ljudi, svi ste crno-beli.

  7. #7
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Ma volimo mi i komsinicu, samo nesto slabije poslednja cetri vidjenja..Zato se nadamo velikoj ljubavi za predstojeci vikend...
    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  8. #8
    MDKII
    Guest
    (Pomerio sam vase postove u ovu sekciju da biste mogli da nastavite razgovor)
    NTNK likes this.

  9. #9
    Newbie Дедина препеченица's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Eeee , sad sam izgubio inspiraciju.. Nema više istu draž. Pa ja ne dolazim kod tebe kuci da ti premestam namestaj.. Možeš da zaključaš temu.. Svi smo istomišljenici da je moj grb balegara najbolji, tako da je besmisleno nastaviti dalju diskusiju... A bas mi je lepo krenuo dan..ccc...

    NEVERA
    Pobednici "Design your own Emblem" takmicenja-134914.jpg
    Last edited by Дедина препеченица; 05-15-2013 at 09:20 AM.
    Gamer_X and Džoni like this.
    WANTED
    EVIL GENIUS seeks minions to sacrifice their lives in world domination attempt. Must bee prepared to work 24/7 for fascist psychopath for no pay. Messy death inevitable but costumes and death rays provided. No weirdos.
    Call: 1900-MWHA-HAHA

  10. #10
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Jao kakve sam vam grbove spremio za sledece takmicenje

Page 1 of 3 123 LastLast